Anasayfa / GÜZELLİK / MODA TASARIMI OKUYAN KIZ MAKYAJI

MODA TASARIMI OKUYAN KIZ MAKYAJI

 Bazıları her gün, bazıları  sık sık, bazıları ara sıra da olsa artık makyaj yapmayan kadın yok gibi. Ama makyaj yapmak da öyle kolay değil. Bazı kadınlar makyaj ile güzelliğin nirvanasına ulaşırken, bazıları da tüm güzelliğini kötü bir makyaj ile bitirebiliyor. O yüzdendir ki, gazetelerin internet sitelerinde sık sık ünlülerin makyajlı ve makyajsız hallerini gösteren çok sayıda galeri görmekteyiz. Milyonlarca tıklanan bu galeriler  doğru bir makyajın nasıl olacağını da gözler önüne seriyor. Peki doğru makyaj nasıl yapılır? Makyaj yapmanın sırları nelerdir? Makyaj yaparken nelere dikkat edilmeli?

Bilgi Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü’nde okuyan Danla Bilic makyaj konusunda Türkiye’de videoları en çok izlenen isimlerden biri. ‘Bilgi Üniversitesi Moda Tasarımı Okuyan Kız Makyajı’ özel üniversitelerde okuyan genç kızlara makyaj tüyoları veriyor, aynı zamanda makyaj trendleri hakkında bilgilendiriyor .

İşte genç tasarımcının 3 milyona yakın izlenen makyaj videosu

 

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SAINTE PULCHÉRIE FRANSIZ LİSESİ DESEN TASARIM YARIŞMASI

Sainte Pulchérie Fransız Lisesi’nin Cacharel işbirliğiyle düzenlediği Desen Tasarım Yarışması’nın ödül töreni Beyoğlu’nda bulunan görkemli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir