Anasayfa / EKO-MODA / MODADA İKİNCİ EL ELBİSE DEVRİMİ

MODADA İKİNCİ EL ELBİSE DEVRİMİ

İkinci el elbise modasını internete taşıyan Modacruz hızla büyüyor. 2016 yılınının ilk çeyreğinde, geçen yılan aynı dönemine göre yüzde 500 büyüyen Modacruz içerisindeki ürünlerin toplam değeri 155 milyon TL’yi buldu.

Deniz Akkaya, Ayşe Kucuroğlu, Ece Erken ve Gamze Biran gibi birbirinden ünlü isimlerin de elbislerini satışa çıkardığı Modacruz, moda dünyasında adeta devrim yapıyor. İnternet kullanıcılarını ikinci el modaya alıştıran Modacruz’u ayda 5 milyon kişi ziyaret ederken yüzde 90’a varan ucuzluktaki ürünler adeta kapışılıyor.

50 kişilik bir ekiple faaliyet gösteren Modacruz replika ve hasarlı ürün satışını engellemek için de ödeme sistemi aracılığıyla önlem alıyor. Ünlü isimler ve blogger’ların da gardıroplarını açtığı Modacruz, Türkiye’de modasever kadınlar arasında iletişimin ve alışverişin yeni adresi olarak görülüyor.

155 milyon TL değerinde elbise

Aksesuardan dış giyime sitedeki on binlerce ürünün toplam değeri 155 milyon TL’ye ulaşıyor. 900’ü aşkın markaya ulaşılabilen sitede hem lüks ve tasarım kıyafetler hem de daha uygun fiyatlı fast-fashion markalar bir arada yer alıyor; her bütçe ve her zevke uygun bir model bulunuyor. Modacruz kullanıcıları sadece geçtiğimiz yıl içerisinde marka kıyafetleri ikinci el tercih ederek toplam 50 milyon TL tasarruf etti.

 

 

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GAP’TEN % 50 KIŞ İNDİRİMİ

Gap, yeni yılda ikonik parçalarla dolu yepyeni bir gardırop isteyenleri %50’ye varan indirim ile karşılıyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir