Anasayfa / GÜZELLİK / MOLTON BROWN’DAN SOFİSTİKE BİR ÜRÜN

MOLTON BROWN’DAN SOFİSTİKE BİR ÜRÜN

Molton Brown, bir klasik olmaya aday yeni koleksiyonuyla baharı karşılıyor. Yenilenmenin sembolü vadi zambaklarından esinlenilerek yaratılan ‘Dewy Lily of the Valley & Star Anise’ adlı koleksiyonu nadir bulunan yıldız anason ile taçlandırılmış sofistike ürünlere sahip.

‘Dewy Lily of the Valley & Star Anise’ ürünlerinde tatlı ve hoş bir duygu uyandıran yıldız anason, vadi zambağı ve manolyanın tazeliği ile buluşurken, alt notalardaki ylang ylang da bu eşsiz bukete niş bir ruh katıyor. Baharı neşeyle karşılamak için hazırlanan koleksiyon klasik kokuların modern bir yorumu olarak tanımlanıyor.

Molton Brown’ın duyguları uyandırmadaki ustalığını bir kez daha gözler önüne serdiği ‘Dewy Lily of the Valley & Star Anise’ koleksiyonu, duş jeli, vücut losyonu, Eau de Toilette, el kremi, mum ve oda kokusundan oluşan özel serisiyle bu bahar yenilenmenin ve tazelenmenin anahtarı olacak.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonbahar 2019 Tommy Jeans Koleksiyonu

Sonbahar 2019 TOMMY JEANS koleksiyonu, işlevsellikle marka mirasının birlikte yorumlanmasından ilham alarak denim klasiklerini kural …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.