Anasayfa / MODA YOLU / NEW YORK’A GİTMEYE GEREK YOK

NEW YORK’A GİTMEYE GEREK YOK

 Yeezy Season 3, 4 Kasım’da, tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de sadece Shopi go’da satışa sunuluyor! New York Moda Haftası kapsamında Madison Square Garden’da yaptığı şovla büyük yankı uyandıran Kanye West artık dünya moda sahnesinin en önemli oyuncularından biri. Adidas’tan bağımsız çıkardığı yeni koleksiyonu Season 3 ile tüm dünyayı etkisi altına almaya devam ediyor.

Kanye West, bu defa çok daha uygun fiyatlarıyla öne çıkan yeni koleksiyonuyla zamanı ve sınırları aşmayı, dünyanın her yerindeki takipçilerine dokunabilmeyi amaçlıyor. Season 3 erkeği çok daha renkli. Her parça pratik yönleriyle, modern hayatın hızlı temposuna kapılanlar için kusursuz birer çözüm. Toprak tonlarına bürünen Season 3 kadını ise her zamanki gibi iddialı.

Özellikle topuklu ayakkabı ve botları koleksiyonun en merakla beklenen parçaları arasında. West, çabasız sokak stili, tercih ettiği renk paleti ve oversize silüetleriyle kadın ve erkek stil dünyası arasındaki keskin çizgiyi ortadan kaldırıyor. Kıyafet seçmek için harcanan zamanı minimuma indirmeyi başarıyor.

 

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SATIŞA ÇIKTI

DMxNetWork özel koleksiyonu, yoğun ilgiyle geçen iki sezonun ardından üçüncü sezonunda da güçlü ve kendine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir