Anasayfa / MODA YOLU / NIGHT ZOOM STYLED BY MERT ASLAN

NIGHT ZOOM STYLED BY MERT ASLAN

Ünlü stil kaşifi Mert Aslan, yeni koleksiyonu adL‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’2017 İlkbahar-Yaz tasarımlarıyla karşımızda. 80 parçadan oluşan koleksiyon 70’li yıllara götürüyor
Ünlü Moda editörü ve Stil Danışmanı Mert Aslan ‘‘Starliçe, Japon gülü gibi gösterişli çiçekler, palmiye desenler, muz ve devetabanı gibi dev yapraklar tropik etkiyi arttırıyor. İpekli kumaşlarla hazırlanan ve ilhamını safariden alan parçalar, leopar deseninin de etkisiyle adL ‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’nın “vahşi bir orman” hayalini stille pekiştiriyor. Ben iddialı parçaları gündüze uyarlayarak konforlu ve şık olabilecekleri stili yaratmayı seviyorum ve her koleksiyonda buna özeniyoruz. Stilize koleksiyonumuz her kadın için… ” dedi.
adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık‘‘Bu koleksiyonda stil sahibi kadınların gündüzden geceye gitmek istedikleri her ortama uygun tasarımlar gardırop eksiklikleri göz önüne alınarak hazırlandı. Tropikal etkinin ağırlıkta olduğu iddialı desenler, modeller gündüz ve gece tasarımlarına yansıdı.’Night Zoom Styled By Mert Aslan’ 2017 modasına etkili bir giriş yapıyor’’ dedi.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.