Anasayfa / MODA YOLU / O ARTIK GLOBAL MODEL

O ARTIK GLOBAL MODEL

 PUMA, Didem Soydan ile tanıttığı Yeni Sezon Koleksiyonu Gold Pack ile 2016 Sonbahar-Kış sezonuna damga vurmaya hazırlanıyor

PUMA, cesur ve güçlü ve kendinden emin kadınlar için tasarladığı yeni koleksiyonunu Türkiye’de süpermodel ve trendsetter Didem Soydan ile tanıtıyor. Didem Soydan, moda dünyasındaki kendinden emin duruşu, benzersiz stil anlayışı ve sporu günlük hayatla buluşturan yaşam tarzıyla, Gold Pack Koleksiyonu’nu mükemmel biçimde taşıyor.

Sporun hayatının vazgeçilmez bir parçası olduğunu belirten Didem Soydan; “Antrenman yaparken kendimi hem rahat, hem de şık hissetmem gerek. PUMA’nın yeni Gold Pack Koleksiyonu, antrenman rahatlığını ve sokak şıklığını bir araya getiriyor. Özellikle Fierce Gold ayakkabı ile işten spora, spordan akşam yemeğine, bütün bir günümü geçirebilirim.” diyor.

PUMA ile uzun zamandır işbirliği devam eden Didem Soydan, Gold Pack serisi ürünlerini günlük hayatında keyifle kullandığını belirtiyor. Didem’in favorisi Fierce Gold, PUMA’nın geçtiğimiz aylarda ünlü stil ikonu Kylie Jenner ile tanıttığı antrenman ayakkabısı Fierce modelini bir üst seviyeye taşıyor.

Gold Pack Koleksiyonu, geniş tasarım yelpazesiyle, hem spor performans giyiminin, hem de modanın sınırlarını zorluyor. Koleksiyonun geneline hakim olan altın, siyah ve beyaz renkler, şık tarzı ve sokak zarafetini yansıtıyor.

Gold Pack Koleksiyonu, Eylül ayından itibaren PUMA mağazalarında satışa sunuluyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SATIŞA ÇIKTI

DMxNetWork özel koleksiyonu, yoğun ilgiyle geçen iki sezonun ardından üçüncü sezonunda da güçlü ve kendine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir