Anasayfa / MAGAZİN / O GELİYOR…

O GELİYOR…

 Victoria’s Secret’ın ünlü meleği, top model Adrina Lima ikinci kez Dosso Dossi Fashion Show’da olacak. 8-13 Haziran tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek Dosso Dossi Fashion Show‘da podyuma baş manken olarak çıkacak Adriana Lima, dört kıyafet sergileyecek.

Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı. ‘2013 yılında katıldığı Dosso Dossi Fashion Show’da podyuma çıkan Lima, 9 Haziran günü The Land of Legends Theme Park’ta özel olarak hazırlanacak podyumda 50 mankenle birlikte yürüyecek. Lima, Türkiye’ye yeniden gelecek olmaktan dolayı heyecanlı. Bu yıl en büyük şovumuza hazırlanıyoruz. Gerek podyumda yürüyecek isimlerle, gerekse defilemizi gerçekleştireceğimiz Türkiye’nin en büyük yaşam ve eğlence parkı The Land Of Legends Theme Park’la uzun süre konuşulacak görkemli bir şova imza atacağız. Bu yıl, baş mankenimiz Adriana Lima’nın yanı sıra sürpriz isimleri de Antalya’da ağırlıyor olacağız”

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu Halkın kalbine değen markaların ödüllendirildiği Türkiye Altın Marka Ödülleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.