Anasayfa / MODA YOLU / PENTI İLE YOGA GROUP

PENTI İLE YOGA GROUP

Penti, ‘Active Wear’ koleksiyonuyla sporcu kadınların yanında olmaya devam ediyor. Sonbahar/Kış koleksiyonuyla her beden tipine ve zevke uyacak çeşitlilik sunan marka, sağlıklı yaşama davet ediyor.

Bu sezon 7 farklı temayla sokakları ve spor salonlarını renklendirecek olan Penti, uygun fiyat seçenekleriyle de sporcu ruhların yanında olacak. Motive edici sloganlarla spora teşvik eden ‘Slogan Group’la herkesin kalbini çalacak olan marka, sporda şık ve elegant bir stil benimseyenlere ‘Burgundy Group’ ve ‘Khaki Group’u sunuyor. Enerjisini renklerle yükseltmek isteyenlere neon renkli tasarımlardan oluşan ‘Neon Pink Group’u sunan Penti, yoga severleri de unutmuyor. Yüksek esneklik ve rahatlık sunan ‘Yoga Group’, bu sezon bedenlere ve kalbe iyi gelecek!

Penti renklerle dans ettiği iki koleksiyonuyla da sporseverleri mutlu ediyor. Bu sezon mor renkten vazgeçemeyenler aradıkları her şeyi ‘Purple Group’ta bulacakken, sokakta spor yapmaktan hoşlananlara lacivert ve haki renklerden oluşan ‘Printed Group’a bayılacak!

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.