Anasayfa / MODA YOLU / PUMA BY RIHANNA SONBAHAR-KIŞ 2016 KOLEKSİYONU

PUMA BY RIHANNA SONBAHAR-KIŞ 2016 KOLEKSİYONU

PUMA Marka Elçisi ve Yaratıcı Direktörü Rihanna, New York Moda Haftası’na FENTY PUMA BY RIHANNA Koleksiyonu‘nu tanıttı. Gizemli bir atmosfer ve karanlık bir ruh halini tetikleyen atmosferde gerçekleşen tanıtıma büyük ilgi vardı.

Rihanna, “Bu koleksiyon sadece beni ya da nasıl giyindiğimi temsil etmiyor, aynı zamanda PUMA ile yaratmak istediklerimin de sınırlarını zorluyor” dedi. Rihanna şöyle konuştu. “PUMA’yı tahmin edilemeyen ve beklenmeyen bir noktaya götürmek istedim, bu da içinde Japon sokak kültürünün akıldan çıkmayan bir ters köşesiydi. Tüm dokular ve siluetlerle oynadım, kullandığımız tüm kumaşlar lüks. Gelenekseli, kendi yöntemimle yeniden yorumladım. Bu koleksiyonu hem moda dünyasıyla hem de kendi fanlarımla paylaşmak için sabırsızlanıyorum”.

Tanıtımda Türkiye’den iki ünlü isim

FENTY PUMA BY RIHANNA Koleksiyonu defilesine katılanların arasında müzik, moda ve sanat dünyasından ünlü isimlerin yanı sıra önemli moda dergilerinin genel yayın yönetmenleri ve editörleri vardı. Tanıtıma Türkiye’den Umut Eker ve Didem Soydan katıldı. Yabancı gazetecilerin sorularına cevap veren Eker ve Soydan; Uzun zamandır takip ettikleri sokak sitili ile punk’ı harmanlayan akımın en önemli temsilcilerinin yaptığı podyum şovlarını aratmadığını, FENTY koleksiyonunun her parçasını sokakta giyebileceklerini belirttiler.

Rihanna, Aralık 2014’te PUMA ile anlaşmasının ardından ilk kez New York Moda Haftası’nda görücüye çıkardığı FENTY PUMA BY RIHANNA Koleksiyonu günümüz Japonyası’nın sokak kültürü ile geleneksel kültürün izlerini taşıyor. Rihanna’nın ilk kez görücüye çıkardığı koleksiyon içinde yerleri süpüren

FENTY etiketi altındaki Sonbahar-Kış 2016 PUMA by RIHANNA Koleksiyonu, Eylül 2016’nın başından itibaren mağazalarda yerini alacak

NEW YORK, NY – FEBRUARY 12: Rihanna walks the runway at the FENTY PUMA by Rihanna AW16 Collection during Fall 2016 New York Fashion Week at 23 Wall Street on February 12, 2016 in New York City. (Photo by JP Yim/Getty Images for FENTY PUMA)

NEW YORK, NY – FEBRUARY 12: Rihanna attends the FENTY PUMA by Rihanna AW16 Collection during Fall 2016 New York Fashion Week at 23 Wall Street on February 12, 2016 in New York City. (Photo by Dimitrios Kambouris/Getty Images for FENTY PUMA)

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.