Anasayfa / HAFTANIN MARKASI / RAISA&VANESSA’DAN 70’LERE GÖNDERME;WAREHOUSE

RAISA&VANESSA’DAN 70’LERE GÖNDERME;WAREHOUSE

İstanbullu tasarımcı ikizler Raisa&Vanessa, Warehouse Sonbahar-Kış 2016 Koleksiyonu ile 70 yılları yeniden modaya taşıdı. Çizgisi geçmiş sezonlarından bağımsız ancak duruş olarak aynı mirası taşıyan koleksiyonda 70’lerin parlak ve eğlenceli gece yaşantısına göndermeler dikkat çekici.

 

Warehouse, kalıplarda şaşırtmalara giden ve provokatif duruşları destekleyen çizgilere sahip özgün bir koleksiyon. 70’li yılların gece hayatının parlak renkleri, koleksiyonda sık kullanılan kumaşlara da renk veriyor. Maksimalist ve güçlü kumaşların birleştiği iddialı tasarımlar; seksi ve bir o kadar da modern Raisa&Vanessa kadınının imzasını oluşturuyor. Markayla özdeşleşen gotik temayı oluşturan dantel detaylar ise tasarımcı kardeşlerin tasarım manifestolarına göz kırpıyor. Kadının vücut hatlarına ortaya çıkaran dar elbiseler, volan detaylar ve İspanyol paça tulumlar koleksiyonda öne çıkıyor. Warehouse, Raisa&Vanessa kadınına endüstriyel bir partide bile feminen ve nazik bir silüet çizmek için kuralları yeniden belirleyen, asi bir moda duruşu sunuyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MODANİSA KIŞA HAZIR

Modanisa’da sonbahar – kış trendleri sarı, yeşil ve kahvenin tüm tonlarıyla karşımızda. Modanisa kadınları, sonbahar-kış …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.