Anasayfa / EKO-MODA / RIHANNA TASARIMI FENTY PUMA CREEPER

RIHANNA TASARIMI FENTY PUMA CREEPER

 Creeper, “30. Footwear News” ödüllerinde yılın ayakkabısı ünvanına layık görüldü. PUMA Marka Elçisi ve Yaratıcı Direktörü Rihanna’nın FENTY PUMA by Rihanna koleksiyonu için tasarladığı Creeper, ayakkabıların Oscar’ı olarak görülen Footwear News töreninde yılın ayakkabısı olarak seçildi. Bu yıl 30.’su gerçekleştirilen törende Rihanna bu ödülü alan ilk kadın olarak geceye damgasını vurdu.

Genç yaşına rağmen birçok başarıya imza atan Rihanna, siyah kadife eteği, uzun eldivenleri, şık takıları ve ve Creeper’ları ile tamamladığı tarzı ile gecenin ilgi odağı oldu. Rihanna, ödül töreni sonrasında: “Bu ödül benim için çok önemli, bu ödülü alan ilk kadın olmak gerçekten de gurur verici. FENTY PUMA koleksiyonumun ilk parçası olarak seçtiğim Creeper benim de en favori ayakkabılarım arasında yer alıyor. Beni bu ödüle layık gören ve bu süreçte destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 Törene katılan PUMA Kuzey Amerika Başkanı Jay Piccola, Rihanna ile gurur duyduklarını, onun gibi bir isim ile çalışmanın kendileri için büyük şans olduğunu paylaştı. Rihanna’nın kreatif önderliğinde hazırlanan FENTY PUMA by Rihanna koleksiyonunun ilk parçası olan Creeper, PUMA’dan aldığı ilhama kişisel dokunuşunu ve yaratıcılığını da ekliyor.
Piyasaya çıktığı ilk günden beri büyük ilgi gören ve hızla tükenen Creeper’ın klasik renkleri, kaçıranlar için şimdi tekrar mağazalara dönüyor. OATMEAL renk seçeneği Aralık, BLACK TAN rengi ise Ocak ayından itibaren 499 TL satış fiyatıyla PUMA mağazalarında moda meraklılarının beğenisine sunuluyor.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

3 YIL SONRA EVE DÖNÜYOR

Moda sektörünün çok yakından takip ettiği ‘modest fashion’daki en son global trendler ve yenilikler, 20 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.