Anasayfa / MODA YOLU / ŞEHİTLER İÇİN PODYUMA ÇIKTILAR

ŞEHİTLER İÇİN PODYUMA ÇIKTILAR

 Ankara ve İstanbul Altın Kalpler Gönüllü Yardım Oluşumu adı altında gerçekleştirilen Mehmet Köymen defilesi büyük ilgi gördü. Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşen gecede moda tasarımcısı Mehmet Köymen, Ankara ve İstanbul Altın Kalpler Gönüllü Yardım Oluşumu Başkanı Şenay Dağlı, Gül Ergi, Deniz Akkaya, 15 Temmuz şehit polislerinin aileleri için altın kalp oldu.

Gelirin 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara Gölbaşı’nda şehit düşen polislerin ailelerine eğitim bursu olarak verileceği geceye katılacak olan cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Gül Ergi, “15 Temmuz’da Ankara Gölbaşı’nda şehit düşen polislerin ailelerine bir nebze de olsun katkıda bulunmak vatandaşlık görevidir” dedi.

Kokteyl ile başlayan gecede, emeği geçen ve sponsor olan kurumlar için defile öncesi plaket takdimi gerçekleştirildi. Plaket töreninin ardından ailelere bağışlanmak üzere ünlü antikacı Uğur Batur, mini bir müzayede düzenledi. Çeşitli objelerin satıldığı müzayedede antika eserler alıcı buldu. Bretz Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Ata, tango partneri ile konuklara defile öncesi unutulmaz bir şov gerçekleştirdi. Şovun ardından ise koreografisini ünlü koreograf Asil Çağıl’ın yaptığı Mehmet Köymen’in birbirinden şık kostümleri, profesyonel mankenlerin üzerinde konukların görseline takdim edildi.Defilede Tuğçe Sarıkaya, Gözde Coşkun, Özlem Karaoğlu, Olga Fabi, Sibel Demiralp, Marina Federenko, Dilara Önbey, Melike Yalnız , Melisa Alagöz gibi dereceli güzeller podyuma çıktı.

Altın Kalpler Gönüllü Yardım Oluşumu Başkanı Şenay Dağlı, gecenin anlam ve önemine değinerek, “Sevgili ve saygıdeğer konuklarımız ,yardımsever dostlarımız bizi bu anlamlı gecede yalnız bırakmayıp yanımızda oldukları için çok teşekkür ediyoruz. Bilet satışları, müzayede ve defileden elde edilen gelirin tamamı şehit ailelerinin çocuklarının eğitimi için kullanılacak” ifadelerini kullandı.

Arzu Çebi, Neşe Sert, İsmet Alpagut, İnci Gazioğlu, Buket Taşdelen ve Feryal Gülman da sunuculuğunu manken Deniz Akkaya’nın yaptığı geceye katılan tanınmış simalar arasındaydı.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.