Anasayfa / MAGAZİN / SELİN BOZKURT YENİ YAŞINI FRANKIE’DE KUTLADI

SELİN BOZKURT YENİ YAŞINI FRANKIE’DE KUTLADI

Manifesto İletişim Grubu CEO’su ve İyilik İçin Sanat Derneği Başkanı Selin Bozkurt yeni yaşını Frankie’de iş, sanat ve medya dünyasının önde gelen isimlerini buluşturan bir davet ile kutladı.

İletişim dünyasının başarılı isimleri arasında yer alan Bozkurt’un doğum günü partisine Buket Taşdelen, Emin Hitay, Nadire Tanes, Yonca Evcimik, Çiğdem Hitay, Orhan Gorbon, Hakan Gümüş, Sitare Kalyoncuoğlu, İbrahim ve Tülay Dölen, Arzu Küfündür, Müge Tezman Sırmabıyık, Nermin Aşçıoğlu, Filiz Yılmaz, Şule Argüder, Handan Aral, Ayşen ve Ali Savcı, Bedri Baykam, Bubi ve Ayşe Hayon, Nazlı Keçili, Nilsun Gündoğdu, Sabiha Kurtulmuş, Seçkin Pirim, Ebru Döşekçi, Begüm Özer, Siren Ertan gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.

Yerli ve yabancı birçok markanın iletişim danışmanlığını yürüten Selin Bozkurt yeni yaşını sevdikleri ile bir arada ünlü Dj Kaan Demiral ve şarkıcı Melek Mosso’nun şarkıları ile karşıladı. İş, sanat ve medya dünyasının birbirinden önemli isimlerinin bir araya geldiği gecede Bozkurt, pastasının mumlarını üfledikten sonra bu mutlu günün karelerini sosyal medya hesabından paylaştı.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.