Anasayfa / GÜZELLİK / Selin Yağcıoğlu ve Damla Altun’un Seçimi: Metal Detox 

Selin Yağcıoğlu ve Damla Altun’un Seçimi: Metal Detox 

Selin Yağcıoğlu ve Damla Altun’un Seçimi: Metal Detox 

En sağlıklı saçlarda bile yıpranmalar, kırılmalar ve renk tutarsızlıkları görülebiliyor. L’Oréal Professionnel, Metal Detox ailesi ile bu problemlere profesyonel bir çözüm sunuyor. Selin Yağcıoğlu ve Damla Altun da saç bakımında Metal Detox’un üstün teknolojiye sahip ürünlerini tercih ediyor.

İki isim, kendi seçtikleri Metal Detox ürünlerini, kendilerine özel tasarlanan seyahat çantalarıyla saç bakım tutkunlarıyla buluşturdu. Metal Detox ailesinde yer alan şampuan, yağ ve durulanmayan bakım kremini içeren setler, Trendyol’da satışa sunuldu.

Saçta neden metal birikir? 

Saçtaki metal seviyesi, yaşadığımız yerdeki suyun kalitesine ve saç gözeneklerine bağlı olarak değişiyor. En temiz suda bile metal yoğunluğu çok fazla olabiliyor. Saçları sık sık yıkama halinde metal parçacıkları saç telinin içerisinde birikiyor. Saçlarda biriken metal, saçlarda oksitlenme yapıyor; saçta yıpranmalara, kırılmalara ve güvenilmez renk sonuçlarına neden oluyor.

L’Oréal Professionnel Metal Detox ailesi, bu problemlere profesyonel bir çözüm sunuyor. Güçlü formülü sayesinde saçlara %97 daha az kırılma riski ve %100 güvenilir renk sonucu sağlıyor. Şampuan, koruyucu maske, konsantre yağ ve serinin yeni üyesi durulanmayan bakım kreminin yer aldığı Metal Detox Serisi, profesyonel saç bakımını evde devam ettirmek isteyenlere aradıkları bakımı sağlıyor.

Selin Yağcıoğlu ve Damla Altun’un tercihi Metal Detox setleri sadece Trendyol’da!

L’Oréal Professionnel’in çığır açan serisi, Selin Yağcıoğlu ve Damla Altun’un da favorileri arasında yer alıyor. L’Oréal Professionnel için bir araya gelen ikili, Metal Detox ürünlerinin ve kendilerine özel tasarlanan seyahat çantalarının yer aldığı setleri takipçilerine sundu. İki farklı saç tipi ve ihtiyacına yönelik iki farklı bakım rutini içeren setler, Trendyol’da satışa çıktı. 

“Her iki ürün de evde profesyonel saç bakımı uygulamak isteyenler için harika bir alternatif sunuyor.”

Selin Yağcıoğlu’nun setinde saçtaki fazla metali arındıran ve saça yumuşaklık kazandıran Metal Detox Şampuan ile özellikle kırıklıkları %97’ye kadar azaltan Metal Detox Konstantre Yağ bulunuyor.

Selin Yağcıoğlu, sete ilişkin olarak Serie Expert Metal Detox, saç bakımımın her aşamasında yanımda oluyor. Saçta biriken metali gideren ve saç renginin canlılığını koruyan Metal Detox Şampuan ve saç kırılmalarına karşı direnç sağlayan Metal Detox Konstantre Yağ, beni favorilerim. Her iki ürün de evde profesyonel saç bakımı uygulamak isteyenler için harika bir alternatif sunuyor.” dedi.

“Metal Detox yıpranmış, kırılmış ve işlem görmüş saçlar için çığır açan profesyonel bakım sunuyor.” 

Damla Altun’un setinde ise Metal Detox Şampuan’ın yanı sıra UV koruması sağlayan ve saça anında nem ve ısı direnci kazandıran yeni Metal Detox Durulanmayan Bakım Kremi yer alıyor.

Damla Altun özel setle ilgili şunları söyledi: “Metal Detox yıpranmış, kırılmış ve işlem görmüş saçlar için çığır açan profesyonel bakım sunuyor. Benim tercihim Metal Detox Şampuan, kremsi dokusuyla saçtaki fazla metali arındırıyor, saça yumuşaklık kazandırıyor. Eşsiz teknolojiye sahip Metal Detox yüksek korumalı krem ise seride UV koruması sağlayan ilk ürün olma özelliğine sahip.”

Hakkında Moda Tava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dyson, Evinizi Her Zamankinden Daha Akıllı Ve Etkili Bir Şekilde Temizlemek İçin Tasarlanan Yeni Teknolojilerini Duyurdu

Dyson, Evinizi Her Zamankinden Daha Akıllı Ve Etkili Bir Şekilde Temizlemek İçin Tasarlanan Yeni Teknolojilerini Duyurdu

  Dyson; otomasyon, gelişmiş yazılım ve yapay zekayı şimdiye kadarki en iyi temizlik performansıyla bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.