Anasayfa / SAĞLIK / SESSİZLİK KAMPI SİZİ ÇAĞIRIYOR

SESSİZLİK KAMPI SİZİ ÇAĞIRIYOR

 Osho Meditasyon Merkezi, 3 gün sürecek bir Sessizlik Kampı düzenliyor. 5-7 Ağustos tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek kampta, yoğun bir meditasyon programıyla katılımcıların dış dünya ile tüm ilişkilerini kesip kendi iç yolculuklarında daha derinlere ulaşmaları amaçlanıyor.
Osho Meditasyon Merkezi’nde düzenlenecek olan kampta stres ve korkulardan özgür bir alanda yaşamak,katılımcıların enerjilerini bütün yoğunluğuyla kendi meditasyon tecrübelerine yönlendirmesi öngörülüyor.

Meditasyon gerçek mucizedir

Sessizlik Kampı, günlük hayat içinde derinden hissedebilmek, rahatlayabilmek ve yeniden sessizliği bulabilmek için gerekli olan fiziksel, zihinsel ve duygusal çözülmeyi Osho’nun Aktif Meditasyonları ile sağlıyor. Gerçek bir mucize olan meditasyonun anahtarlarını rahatlamak, yargılamayı bırakmak ve zihni bitmek bilmez düşünce trafiği ile sadece izlemek olarak belirleyen kamp, katılımcıların kendi iç dünyalarının daha derinlere doğru bir yolculuk yapması sağlayacak.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Boyner Kozmetik Festivali Başlıyor

BOYNER Sezonu Festival Tadında Bir Kampanya ile Karşılıyor Kozmetik alışverişi denince, zengin ürün seçeneği, ayrıcalıklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.