Anasayfa / MODA YOLU / ŞİLE BEZİ’NİN MODASI HİÇ BİTMEZ

ŞİLE BEZİ’NİN MODASI HİÇ BİTMEZ

Şile Bezi şimdide moda sahnesinde. Ünlü tasarımcı Tuba Ergin’in 2016 ilkbahar/yaz kreasyonu için özel olarak üretilen Şile Bezi podyumda.  Yerebatan Sarnıcı’nda düzenlenen defile ile görücüye çıkan bu özel koleksiyon ile Tuğba Ergin büyük alkış aldı.

Şile Belediyesi, El Sanatları Merkezi’nde dokunan orijinal Şile Bezlerinin kullanıldığı defileyi  moda, iş ve sanat dünyasından büyük ilgi vardı.  Tarihi Yerebatan Sarnıcı‘nda yapılan defilede Tuba Ergin 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonu “Rehab” ile sofistike, güçlü ve doğal kadın duruşunu yansıttığı kreasyonunu sergiledi.

YURT DIŞINDAN BÜYÜK TALEP VAR

Son dönemde Şile Bezi’nin üretimine ağırlık veren ve yıllar sonra yeniden orijinal Şile Bezi dokumayı başaran Şile Bezi El Sanatları Merkezi’nin üretimi hızlanarak artırıyor. Tuba Ergin’in yanı sıra, Fransız Modacı Nadia Dafri’nin de özel koleksiyonu için Şile Bezi üreten merkez, yurt dışından sipariş almaya başladı. Ürdün, Dubai, Amerika, Kanada, Almanya, Hollanda’dan sipariş alan merkez, yurt içinde de önemli firmalarla görüşüyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SATIŞA ÇIKTI

DMxNetWork özel koleksiyonu, yoğun ilgiyle geçen iki sezonun ardından üçüncü sezonunda da güçlü ve kendine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir