Anasayfa / MODA YOLU / SORBE ZAMANSIZ İKONİK TASARIMIN PEŞİNDE

SORBE ZAMANSIZ İKONİK TASARIMIN PEŞİNDE

 Sorbe, 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda, kruvaze ve ipek-saten detaylı kumaşları, yüksek kaliteli gold aksesuarlarla birleştiriyor. Modern kadının çabasız şıklığında anahtar parça olacak ceketler maskülen çizgileri feminen bir tasarım anlayışıyla yorumluyor.

Yazın hit renklerinden olan bebek mavisi, mercan, aristocrat mor ve beyaz; klasik ceketlere farklı bir yorum getiriyor. Sorbe, şık ve zamansız olmak isteyen kadınlar için gündüzden geceye stillerine eşlik edecek ikonik tasarımlar sunuyor. Modern dünyada günü dolu dolu yaşayan kadınlara kolaylık sağlamayı da amaçlayan marka, tek bir parça ile günün en dikkat çekici stilini vaad ediyor.
3 Farklı Stil 3 Farklı Kadın

İlkbahar-Yaz 2016 Koleksiyonu üç farklı kadının hikayesini anlatıyor. Kruvaze, militer detaylı ‘The Maskülen Feminen’; kendi manifestosunu yazan kadınların tercihi oluyor. ‘ The Gentle Woman’; ipek saten kumaşları ile gündüzden geceye stilini koruyan kadınların tercihi olacak. . ‘The Timeless Lady’ ise mono ceketler ile kendi tarzını her yerde korumaya aday olan kadınlar için tasarlandı.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.