Anasayfa / TAK TAKIŞTIR / THE REVOLUTION OF COLOR

THE REVOLUTION OF COLOR

Cemiyet hayatının ünlü isimler Begüm Şen, Şirin Yalçın, Elif Dürüst, Gülşah Alkoçlar, Banu Çarmıklı, Berrak Barut, Heves Ekinci, Feryal Gülman, Pınar Sabancı, Alpin Albayrak, İpek, Apdik, Nazlı Çarmıklı, Berrin Okçu, Aylin Tahincioğlu ve Meral Tahincioğlu Peltekçi’nin ev sahipliğinde Beymen Zorlu Center’da bir araya geldi.

Cemiyet kadınları, Türkiye’nin yükselen takı markası MER’S’in yenilik ve değişimin sembolü kelebek temalı “The Revolution of Color” İlkbahar-Yaz 2016 Koleksiyonu’nun lansman gecesinde keyifli saatler geçirdi.

The Revolution of Color

“The Revolution of Color” koleksiyonuyla yeni bir mevsimin, baharın habercisi olarak nitelendirdiği kelebeklerden ilham alan MER’S, tasarımlarıyla hem özgürlüğü hem de değişimi simgeliyor. Geniş ürün yelpazesi, detaylarda farklılaşan işçiliği ve renk skalasıyla dikkat çeken koleksiyonda, ruhunuzdaki yepyeni başlangıçları müjdeleyen, ayna tutan ve her kıyafetinizle uyum sağlayabilecek bir parça bulabilmeniz mümkün.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Özgür, Cesur ve Şık Kadınlar İçin

Şehirli gençlerin favori saat markalarından Armani Exchange, gümüşün asaletini ve kırmızının zarafetini bir araya getirdiği …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.