Anasayfa / MODA YOLU / TOPMAN’DEN SONBAHAR / KIŞ KOLEKSİYONU

TOPMAN’DEN SONBAHAR / KIŞ KOLEKSİYONU

Sonbahar/ Kış sezonunda Denim manifestosunu ortaya koyan TOPMAN, erkek deniminde modern ve şık tasarımın öncülüğünü yapıyor. Bugüne kadar gerçekleştirdiği en büyük Denim koleksiyonunu “This is Denim” – Denim Topman’dir- sloganı ile duyuran Topman  2015 sonbahar kış sezonunda hayli iddalı.

Denimde otorite olan TOPMAN, klasikleşmiş çizgilerini, yeni trendlerle birleştirip Denim ikonlarını yarattığı Sonbahar/Kış 2015 sezonunda bugüne kadar gerçekleştirdiği en kapsamlı Denim koleksiyonunu “Denim Budur” manifestosu ile moda severlerle buluşturuyor. Kot ceket ve gömlekler gibi klasik parçalar, modern kesimler ve siluetlerle yeniden şekilleniyor. Klasik fitin yanında, düz ve skinny modeller TOPMAN’in geniş denim koleksiyonunu tamamlıyor.

TOPMAN Denim anlayışının geniş skalasını gözler önüne seren koleksiyonda ‘70’lerin geniş paçaları ve skinny modeller revaçta. Yeni denim koleksiyonundaki Standart Fit modeli, düz paçasıyla daha rahat bir görünüm yakalarken, trend avcılarının radarına japon sokak modasından ilham alan geniş paçalı kısa modeller takılıyor.

 

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SATIŞA ÇIKTI

DMxNetWork özel koleksiyonu, yoğun ilgiyle geçen iki sezonun ardından üçüncü sezonunda da güçlü ve kendine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir