Anasayfa / MANŞET / TÜRK-AMERİKAN MARKASI ADINI LAZCA’DAN ALDI; CHIKIRINA

TÜRK-AMERİKAN MARKASI ADINI LAZCA’DAN ALDI; CHIKIRINA

Bir Türk-Amerikan markası olarak, okyanus aşırı yaşayan iki kuzen, Fulya ve Janelle tarafından hayata geçirilen Chikirina yeni mayo koleksiyonunu tanıtacak. 6 Haziran 2017 tarihinde W Hotel’de bir yapılacak olan lansmanda 2017 deniz, sahil mayo ve bikini trendi sergilenecek
Kendilerine küçük yaşlarda Lazca’da ‘küçük, çıtır kız’ anlamına gelen “Chikirina” diye seslenen anneannelerinden aldıkları ilham ile markalarına bu ismi veren Fulya ve Janelle ikilisi kendi yaşam tarzlarına uygun kadınlara ulaşmayı hedefliyorlar.Tasarımlarında kullandıkları ürünleri ilk önce kendileri ve sonra Chikirina markası ile iş birliğinde olan marka elçileri ile test eden Fulya ve Janelle, aldıkları geri dönüşlere göre markanın üretim sürecini oluşturuyorlar.

Koleksiyonlarındaki ürün kalitesini dayanıklı kumaşlarla ve multifonksiyonel modellerle tanımlayan Chikirina, günlük yaşamda herkese konfor ve şıklığı bir arada yaşatmayı hedefliyor. Bu konfor ve şıklığın cezbedici davetini ise 6 Haziran 2017 tarihinde gerçekleştiriyor. Yeni mayo koleksiyonlarını İstanbul W Hotel’de tanıtacak olan Chikirina yeni tasarımları ile ilham kaynağı olacağa benziyor.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.