Anasayfa / MODA YOLU / TÜRKİYE’NİN İLK INSTAGRAM DİZİSİ, FASHION FİLM FEST’TE

TÜRKİYE’NİN İLK INSTAGRAM DİZİSİ, FASHION FİLM FEST’TE

 Türkiye’nin ilk Instagram dizisi #ÇizgiyiGeç, Fashion Film Fest’te. #ÇizgiyiGeç, dünyanın her yerinden moda evlerinin, markaların ve bağımsız tasarımcıların filmleriyle birlikte dev ekranı paylaşacak.

PUMA’nın Based İstanbul işbirliği ile hayata geçirdiği #ÇizgiyiGeç Fashion Film Fest’e özel hazırlanan videosu ile moda duayenlerinin beğenisine sunulacak. Birer dakikalık 10 bölüm ile dinamik bir gençlik hikâyesini izleyicisine anlatmayı başaran #ÇizgiyiGeç, festival kapsamında verilecek “Elle’s Choice” ödülleri kategorisinde de en güçlü adaylar arasında.
PUMA; Gazali Görüryılmaz’ın yönettiği, Beste Kökdemir, Cihan Yenici, Ecem Akbin, Gözde Mutluer ve Hakan Kurtaş gibi ünlü oyuncuların yer aldığı #ÇizgiyiGeç ile Sonbahar- Kış 2016 koleksiyonu moda, spor, müzik, ve dostlukla dolu bir hikayeyle beğeniye sunuyor.

 26-27 Kasım’da Zorlu’da

Fashion Film Fest, bu yıl 26-27 Kasım tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştiriliyor. Yurtdışından ve Türkiye’den filmlerin 4 farklı kategoride yarışacağı festival; moda editörleri, fotoğrafçılar, oyuncular ve tasarımcılar gibi farklı disiplinlerden önemli isimleri de jüri masasında bir araya getiriyor.

ELLE dergisi editörlerinin Türk yapımları arasından seçim yapacağı “Elle’s Choice” ödülü de farklı bir kategori olarak dikkat çekiyor. PUMA’nın da yarıştığı “Elle’s Choice” kategorisi Türkiye’de moda filmlerinin gelişimi açısından büyük önem taşıyor.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.