Anasayfa / HAFTANIN MARKASI / ÜNLÜ MARKADAN MÜŞTERİYE EV SICAKLIĞI

ÜNLÜ MARKADAN MÜŞTERİYE EV SICAKLIĞI

 Eroğlu Grubu tarafından 1983 yılında İstanbul’da kurulan COLIN’S, global arenada da büyük başarılara  imza atıyor. 1986 yılında İstanbul’da açılan ilk mağazasından sonra hızla büyüyen marka; bugün Türkiye, Rusya ve Ukrayna başta olmak üzere 38 ülkede 600’ü aşkın mağaza sayısına ulaşmış durumda. Global bir moda markası olma yolunda hızlı adımlar atan COLIN’S, modaya kazandırdığı ve dünyanın tercih ettiği ürünleri ile büyük beğeni topluyor

Müşteriye “ev sıcaklığı”

Colin’s marka kimliğini yansıtan samimi konseptini “müşteriye ev sıcaklığı” başlığı altında  Türkiye’nin dört bir yanındaki 200 adet  mağazasında tüketicilere sunuyor.

Tüketicilerin mekânsal deneyim arzularının arttığı günümüzde tasarımını “kendini en iyi şekilde ifade etmek” olarak tanımlayan marka, değişen ve gelişen pazarın gereksinimlerini karşılarken aynı zamanda müşterinin takip ettiği yeni trendlere hızla uyum sağlayabilecek bir forma kavuştu.

Colin’s’le özdeşleşen dürüst, eğlenceli ve samimi sıfatlarını mağazaya taşıyan tasarım markanın kimliğini en iyi şekilde yansıtıyor. Mağaza içerisinde bulunan halı ve puflar ev atmosferi yaratarak müşterinin kendisini daha sıcak bir ortamda ve rahat hissetmesini sağlıyor.

Mağaza içerisinde kullanılan renk tonları markanın doğallığını yansıtırken yenilenebilir tasarım sayesinde mağaza, trendler doğrultusunda kolaylıkla renk değiştirebiliyor. Colin’s müşterilerine daha fazlasını sunmak hedefiyle markayı yaşayan ve gelişen mekanlara kavuşturuyor.

 

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MODANİSA KIŞA HAZIR

Modanisa’da sonbahar – kış trendleri sarı, yeşil ve kahvenin tüm tonlarıyla karşımızda. Modanisa kadınları, sonbahar-kış …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.