WordPress database error: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_4.MYI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfBlocks7`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_4.MYI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfBlocks7`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_2.MYI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfBlocks7`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_1.MYI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfBlocks7`

WordPress veritabanı hatası: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_3.MYI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_options`

WordPress veritabanı hatası: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_0.MYI' (Errcode: 28)]
SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category', 'post_tag', 'post_format', 'gn-genre') AND tr.object_id IN (16326) ORDER BY t.name ASC

WordPress veritabanı hatası: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_1.MYI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfLeechers`

Vans Space Voyager Koleksiyonu | Modatava

WordPress veritabanı hatası: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_1.MYI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfHits`

MODA BANDI

WordPress veritabanı hatası: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_1.MYI' (Errcode: 28)]
SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category', 'post_tag', 'post_format', 'gn-genre') AND tr.object_id IN (16329, 16366, 16394, 16397, 16412, 16417, 16422, 16427, 16433) ORDER BY t.name ASC

Anasayfa / Notice: Undefined offset: 0 in /home/mdatava/domains/modatava.com/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61 UZAYDAN GELEN AYAKKABI

UZAYDAN GELEN AYAKKABI

 Vans 60 yılı aşan uzay araştırmaları ve keşiflerinden dolayı NASA’ya, özel olarak hazırladıkları kıyafet ve ayakkabı koleksiyonunu ithaf ediyor. Orijinal astronot tulumundan ilham alarak tasarlanan ayakkabı koleksiyonundaki ayakkabılarda; açık bırakılan sünger ve birbiriyle değiştirilebilir, astronot tulumlarının üzerinde bulunan rütbe yamaları gibi benzersiz tasarım detayları bulunuyor. Klasik kıyafet ve aksesuar modellerine ek olarak Vans’in zamansız siluetlerinden Sk8-Hi ve Old Skool da NASA’ya kozmik bir övgüde bulunuyor.

Koleksiyonda Sk8-Hi MTE, Old Skool ve Slip-On modelleri çocuklar ve büyükler için sekiz farklı şekilde yenileniyor. Üstün kaliteli deri ile tasarlanan üst bölümü ve bileği çevreleyen bölümde özellikle açık bırakılan sünger detayı ile Sk8-Hi 46 MTE DX yan tarafındaki yuvarlak NASA logosu ile tamamlanıyor.

Old Skool modelinde ise Vans turuncu renkte ve siyah NASA logosu ile karşımıza çıkıyor, siyah bağcıklarla tamamlanıyor. Turuncu modelin tamamen beyaz versiyonunda ise, açık bırakılan boğaz bölümdeki süngerler dikkat çekiyor.

 Çocuklar için iki klasik Vans modeli yeniden yaratılıyor. Slip-On modelinin üst yüzeyi galaksi deseniyle yeniden yorumlanırken Sk8-Hi MTE, siyah uzay botlarından ilham alınarak tasarlanıyor. Nemi ve ısıyı kontrol eden içyapısı ve yürüyüşü kolaylaştıran, dayanıklı tabanı ile Sk8-Hi MTE modeli, Vans’in MTE 360™ teknolojisine sahip.

Kapsamlı bir koleksiyon için Vans, üç farklı ceket, turuncu ve siyah renklerinde Vans Space anorak üst, insanoğlunun Ay’a ilk yolculuğuna ithafen Apollo 11 grafik detaylı iki farklı renkte Space Torrey Padded MTE ceket tasarladı. Koleksiyona ek olarak siyah kapüşonlu üst ve beyaz uzun kollu tişört de koleksiyona eklendi. Çocukların da unutulmadığı koleksiyonda büyüklerle uyumlu üstler de yer alıyor.

Koleksiyonun son parçaları ise NASA’nın ikonik renkleri ve grafik detayları kullanılarak tasarlanan turuncu renkli Grind Skate Duffel çanta ve Snag Plus sırt çantası oluyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

3 YIL SONRA EVE DÖNÜYOR

Moda sektörünün çok yakından takip ettiği ‘modest fashion’daki en son global trendler ve yenilikler, 20 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress veritabanı hatası: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_4.MYI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfHits`