Anasayfa / EKO-MODA / VAKKO’YA MÜKEMMELLİK ÖDÜLÜ

VAKKO’YA MÜKEMMELLİK ÖDÜLÜ

 Asya-Pasifik Perakende Dernekleri Federasyonu-FAPRA’nın ‘’Müşteri Hizmetlerinde Mükemmellik Ödülü’’ VAKKO’nun oldu. Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’da gerçekleşen ödül töreninde Vakko, müşteri ilişkilerinde Türkiye’de bir ekolün başlangıcı olan uygulamaları; müşterilere Vakko Dostları yaklaşımı, Vakko mağazalarında sunulan ayrıcalıklı alışveriş deneyimi, mağazacılıkta dijital dönüşüm uygulamaları, satış sonrası müşteri süreçlerinde gösterdiği performansı ve kurulduğundan bu yana sektörel standartları belirleyen özel yaklaşımı ile ödül aldı.

Ödülün verilmesinde; 1938’den beri Vakko Dostları olarak benimsediği müşterilerine, her zaman beklentilerinin ötesinde bir dünya içinde yer alan lüks deneyimleri bir moda markası inceliği ile sunmayı başaran Vakko’nun Türkiye’de bir ekol olarak görülen yaklaşımları ve benzersiz lüks alışveriş deneyimi öne çıktı.

Vakko CEO’su Jaklin Güner Vakko’ya layık görülen ödül ile ilgili, “Vakko’nun kuruluşundan bugüne sürekli yeni deneyimler ekleyerek büyüttüğü, lüks hayat tarzını 360 derece kapsayan Vakko Dünyası, Vakko Dostlarına modayı, rafine zevklerle özenli sunumları birleştiren lüks deneyimleri, tasarım mağazalarda benzersiz alışveriş deneyimini bir hayat tarzı olarak sunmaya devam edecek. Bu yaklaşımımızın uluslararası önemli bir sektörel organizasyon tarafından takdir edilip örnek gösterilmesi bizi gururlandırdı” dedi.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

3 YIL SONRA EVE DÖNÜYOR

Moda sektörünün çok yakından takip ettiği ‘modest fashion’daki en son global trendler ve yenilikler, 20 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.