Anasayfa / MAGAZİN / VAKTİ GELENLER İÇİN ‘UYANIŞ’ BAŞLADI

VAKTİ GELENLER İÇİN ‘UYANIŞ’ BAŞLADI

Türkiye’de nefes koçluğu kavramını getiren on binlerce insanın yaşamına dokunan Nevşah Fidan Karamehmet, Türkiye’de bir ilke daha imza attı.

Altın Gözün Uyanışı adlı etkinlikte Nevşah Fidan Karamehmet, Ayşe Kucuroğlu, Ayşe Tolga, Pınar Aylin, Çigdem Batur, Betül Demir, Berrin Zorlu, Elif Gönlüm, Ülke Arıboğan ve eşi, Suzan Toplusoy, Arzu Kunt, Alegra levi, Begüm Tacir, Ece Kıral Özcan Ata ve Elif Ergin gibi cemiyet ve sanat dünyasından birçok ünlüye gerçek bakış açısına sahip olmalarını öğretmek için performans sergiledi.

Hakiki bakış açısına sahip olmak isteyenleri bir araya getiren performansta Nevşah, spiritüel yolculuğu tetikleyen buhar suyu, izleyicileri kendine yönelişi için hazırlanmış mistik müzikler ve ses tonuyla katılımcıları iç dünyasına doğru derin bir yolculuğa çıkarmış için çalıştı. Performansla izleyiciler; dünyanın, yaşamın, insanın ne olduğuna dair müthiş bir uyanış yaşarken kendisiyle hem de tüm insanlıkla derin bir bağ kurma seviyesine ulaşmak için içsel bir yolcuk yaşadılar.

Yaşama dair her şey Altın Gözün Uyanışı’nda

Katılımcılar, eğlenceli olduğu kadar derin bir tecrübe kaynağı olan Altın Gözün Uyanışı’nın yaşamlarındaki çarpıcı bir geçişe tanıklık ettiğini söyledi. Performanstan sonra kendi iç benliklerine dönme yolunda evrildiklerini söyleyen katılımcılar, bu evrilişi Nevşah Fidan Karamehmet’in kullandığı hakiki kelimeleri öz benliğe yönlendirici gücüne ve beş duyuyu stimüle edici tekniğine bağladı.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu Halkın kalbine değen markaların ödüllendirildiği Türkiye Altın Marka Ödülleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.