Anasayfa / MODA YOLU / VELVET DREAMS/ FİDAN ŞİMŞEK

VELVET DREAMS/ FİDAN ŞİMŞEK

 Tasarım ve moda dünyasının başta bedeni saran ve daha alımlı gösteren kalıpları olmak üzere çizgileri ile fark yaratan ismi Fidan Şimşek, sezonun iddialı kumaşlarından kadifeyi, sanat eseri gibi işlediği göz alıcı şıklıktaki tasarımlara dönüştürüyor.Modern ve özgün şıklığın moda dünyasındaki en güçlü temsilcilerinden Fidan Şimşek, bedenle bütünleşen, bir o kadar da kalıplarıyla en göz alıcı detayları açığa çıkaran kadınsı ve güçlü çizgileriyle fark yaratmaya devam ediyor.

Kokteyl elbiselerden tulumlara, balık kesim tuvaletlerden kişiye özel gelinliklere kadar oldukça geniş seçenekler sunan Fidan Şimşek’ten son dönemin en moda kumaşı kadifeye övgü niteliğinde dokunuşlar!Moda dünyasının “kült” olmuş ve her dönemde severek kullanılan kumaşı kadifeler, sezonun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kış sezonuna en çok yakışan dokulardan biri olan kadife, her mevsim giyilebilen şık gece kıyafetlerinden gündelik kombinlere kadar geniş alternatifleriyle vazgeçilmezliğini kanıtlıyor.

  Tasarım alanındaki 32 yıllık deneyimiyle kendi alanında özgünlüğü ile ilham kaynağı olan Fidan Şimşek, moda dünyasının ışıltısı ve dokusuyla göz alıcı ama bir o kadar da riskli kumaşı olan kadifeye yepyeni yorumlar katıyor. Genelde gece şıklığında kullanmaya alışık olduğumuz kadife kumaşı kendi dokunuşlarıyla günlük kombinlerde de kullanıma uygun olarak tasarlayan Fidan Şimşek, hem gece hem de gündüz şıklığınızı tamamlayan Velvet Dreams tasarımlarıyla ilgi görüyor.

Kadifenin nostaljik duruşuna özgün yorumlar katarak, siyah, lacivert, bordo gibi sezonun en hit renkleriyle oluşturduğu son derece zarif parçaların yer aldığı Velvet Dreams koleksiyonuyla Fidan Şimşek, özgünlüğe önem veren, stili ile fark yaratmak isteyenleri Yeniköy’deki showroomuna bekliyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.