Anasayfa / MODA YOLU / WISH YOU WERE HERE

WISH YOU WERE HERE

Tommy Hilfiger 2016 İlkbahar Yaz koleksiyonunu “Wish You Were Here” adlı reklam kampanyası ile tanıttı. St. Vincent ve Grenadinler’deki egzotik destinasyonlara uzanan bir yolculuktan ilham alan kampanya, Karayipler’in yaşam tarzının tamamıyla Tommy’e özgü, eklektik ve eğlenceli bir yorumu niteliğinde.

Tommy Hilfiger, Mustique Adası’ndan en içten dileklerini gönderirken Behati ve yakışıklı kazazedeler enerjik stilleriyle sahilde boy gösteriyor. Palmiye ağacına tırmanan veya dalgalarla oynayan Behati, adeta bir modern zaman kâşifi; kendi maceralarını yazmaya ve tatlı hayatın peşinden giderken ekibe liderlik etmeye hazır. Adada yaşamın rahatlığı özgün bir yorumla sportif ve havalı bir stile dönüşüyor. Kırmızı, beyaz ve lacivert gibi denizci renkleri sofistike ve konforlu parçalarda doğal çiçek desenleriyle buluşuyor. Tığ işi örgüler, çizgili elbiseler, işlemeli kumaştan bluzlar, çiçekli polo yaka tişörtlerin üzerine giyilmiş blazer ceketler ve gömlekler koleksiyonda ön plana çıkıyor.

Wish You Were Here kampanyasının çekimlerini Craig McDean, stil danışmanlığını Karl Templer ve sanat yönetmenliğini Laird + Partners’dan Trey Laird üstlendi.

Çekimleri St. Vincent ve Grenadinler’deki Mustique adasında gerçekleştirilen kampanyanın yıldızı,  marka elçisi olan süper model Behati Prinsloo olurken Miles McMillan, Marlon Teixeira, Nathan Owens, Jordan Barrett ve Darius Trabalza Haynes gibi yakışıklılardan oluşan bir grup kendisine eşlik ediyor.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.