Anasayfa / MODA YOLU / YATAK ODASINDAKİ DERİN TUTKU

YATAK ODASINDAKİ DERİN TUTKU

Endonezya’nın Sulawesi Adası yakınlarında “Mercan Üçgeni” denilen bölgede Ayşegül Dinçkök tarafından çekilen su altı fotoğrafları, “TAÇ Derin Tutku Nevresim Koleksiyonu” ile hayat buldu. Okyanusların gizemli atmosferini yatak odalarınıza taşıyan nevresim koleksiyonunda 7 farklı desen bulunuyor.

Mavi, yeşil, turuncu, turkuaz, sarı gibi su altının en göz alıcı ve en gerçek renkleri TAÇ Derin Tutku Nevresim Koleksiyonu’nda Aqua, Blue, Blush, Cobalt, Coral, Nemo ve Neon adlarındaki 7 farklı desenle buluşuyor. Çift kişilik nevresim takımlarından oluşan koleksiyonda Blue, Coral ve Nemo desenlerinin tek kişilik versiyonları da bulunuyor.

Beyin mercanı, mavi çizgili fusulier balıkları, deniz kaplumbağası, yumuşak mercan, deniz yelpazesi, palyaço balığı, snapper sürüsü gibi birçok deniz canlısı TAÇ Derin Tutku nevresimlerinde en göz alıcı şekilde karşınıza çıkıyor. Bu özel koleksiyonda nevresimlerin yanı sıra, 6 farklı dekoratif yastık da yer alıyor. Üstelik Derin Tutku Koleksiyonu’ndan alınan her ürün Akdeniz Koruma Derneği’ne katkı sağlıyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HENÜZ ÖĞRENCİYKEN KENDİ MARKASI “ASLEHAN” İLE ARAMIZDA

Aslıhan Hoşgör, İstanbul Bilgi Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Moda Tasarım Bölümü son sınıf öğrencisi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir