Anasayfa / MODA YOLU / YATAK ODASINDAKİ DERİN TUTKU

YATAK ODASINDAKİ DERİN TUTKU

Endonezya’nın Sulawesi Adası yakınlarında “Mercan Üçgeni” denilen bölgede Ayşegül Dinçkök tarafından çekilen su altı fotoğrafları, “TAÇ Derin Tutku Nevresim Koleksiyonu” ile hayat buldu. Okyanusların gizemli atmosferini yatak odalarınıza taşıyan nevresim koleksiyonunda 7 farklı desen bulunuyor.

Mavi, yeşil, turuncu, turkuaz, sarı gibi su altının en göz alıcı ve en gerçek renkleri TAÇ Derin Tutku Nevresim Koleksiyonu’nda Aqua, Blue, Blush, Cobalt, Coral, Nemo ve Neon adlarındaki 7 farklı desenle buluşuyor. Çift kişilik nevresim takımlarından oluşan koleksiyonda Blue, Coral ve Nemo desenlerinin tek kişilik versiyonları da bulunuyor.

Beyin mercanı, mavi çizgili fusulier balıkları, deniz kaplumbağası, yumuşak mercan, deniz yelpazesi, palyaço balığı, snapper sürüsü gibi birçok deniz canlısı TAÇ Derin Tutku nevresimlerinde en göz alıcı şekilde karşınıza çıkıyor. Bu özel koleksiyonda nevresimlerin yanı sıra, 6 farklı dekoratif yastık da yer alıyor. Üstelik Derin Tutku Koleksiyonu’ndan alınan her ürün Akdeniz Koruma Derneği’ne katkı sağlıyor.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.