Anasayfa / MODA YOLU / ZAC POSEN, BROOKS BROTHERS İÇİN TASARLADI

ZAC POSEN, BROOKS BROTHERS İÇİN TASARLADI

Ünlü modacı Zac Posen’in tasarladığı ve New York Moda haftasında tanıttığı Brooks Brothers 2016 Sonbahar Kış Kadın koleksiyonu moda dünyasında büyük ilgi gördü.

 

Uma Thurman, Michelle Obama, Gwyneth Paltrow ve Naomi Watts gibi dünyaca ünlü kadınların gözde modacısı olan  Zac Posen yeni koleksiyonu şöyle değerlendirdi: “Sonbahar Kış sezonunda boyutlar ve oranlarla oynamak istedim. Devetüyü, süet deri, parlak yeşil kadifeler ve sonbaharın renkleri cesur desenlerle birlikte kullandık. Yeni koleksiyon, Brooks Brothers modern kadınına benim bakış açımı yansıtıyor”

Brooks Brothers 2016 Sohbahar Kış Koleksiyonu, zamansız tasarımları ile modern kadınlar için çabasız şıklık sunuyor. Erkek modasından ilham alarak hazırlanan koleksiyonda flanel pantolonlar ve bluzlar feminen çizgileriyle dikkat çekiyor. Brooks Brothers’ın imzası olan klasik devetüyü palto, yeni sezonda yepyeni bir siluet ile kadınları selamlarken; orijinal baskılar, geometrik desenler koleksiyona hareket katıyor. Yeşil tonları, camel, şarap kırmızısı, mor, lacivert ve siyahın hakimiyetindeki koleksiyon; lüks brokar palto, kadife gece elbisesi ve smokin seçenekleri ile yeni sezon davetleri için de feminen bir şıklık sunuyor.

 

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.