Anasayfa / EKO-MODA / DOĞRUSUNU SEÇMEK SANDIĞINIZDAN ÖNEMLİ!

DOĞRUSUNU SEÇMEK SANDIĞINIZDAN ÖNEMLİ!

Marks & Spencer,iç giyim koleksiyonu ile sektörde farklılık yaratırken “konforlu ve rahat iç giyim” anlayışına yeni bir bakış açısı getiriyor!

Her tarza hitap eden, iç giyimin fark yaratan adreslerinden Marks & Spencer’ın her vücut tipine ve kullanımına uygun farklı kesimlerdeki sütyen modelleri ile görünümünüzü kusursuz kılabilirsiniz.Doğru sütyeni seçmek sandığımızdan daha önemli! Bu konuda yapılan yanlışlar, sadece nasıl göründüğümüzü etkilemiyor, bedenimize de zarar verebiliyor. Marks & Spencer, bu hataların önüne geçmek için mağazalarında müşterilerine sunmak üzere özel bir sütyen rehberi hazırladı.

 Marks & Spencer mağazalarında iç giyim danışmanları doğru iç giyim ölçünüzü alarak kendi bedeniniz hakkında gerçekçi bilgiler veriyor. Bu bilgiler eşliğinde de doğru sütyeni seçmeyi mümkün kılıyor.

İç koleksiyonunda bulunan 200 farklı sütyen çeşidinden size en uygun olanını iç giyim danışmanlarıyla seçmek ve 2. Ürüne (yüzde) %40 indirim fırsatından yararlanmak için “Marks & Spencer” mağazalarına uğramanız gerekiyor

Marks & Spencer İç Giyim Koleksiyonundan Fonksiyonel Sütyenlere Dair Bilgiler

Özel elastikli yapısı sayesinde sütyeni sabit tutan dekolteli kıyafetlerinizin kurtarıcı parçası straplez sütyenler, size gün boyu konforlu hissettirecek balensiz sütyenler gardıropların olmazsa olmaz parçaları arasında yer alıyor. Daha doğal bir görünüm isteyenler için ise balensiz sütyenler ön plana çıkıyor. Yumuşak cupları sayesinde günlük hayatta kullanmak için ideal T-shirt sütyenler ise rahatlığından ödün vermeyenlerin tercihlerinden oluyor. İçindeki dolgu malzemesi sayesinde destekli sütyenler, göğüs dekoltenizi mükemmel kılmaya yardımcı oluyor. Ekstra yumuşak dokusu ve kaymayan kenarlara sahip toparlayıcı sütyenler ise göğsünüzü tamamen sararak zarif bir görünüme kavuşturuyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.