Anasayfa / GÜZELLİK / 22 YAŞINDA 1.80 BOYUNDA, ÇOK İDDİALI

22 YAŞINDA 1.80 BOYUNDA, ÇOK İDDİALI

 İstanbul’da yapılacak olan Miss The Queen Eurasia 2016 Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek olan Sibel Demiralp 22 yaşında ve 1.80 boyunda. Yarışma öncesinde başlayan modellik kariyerini taçla süsleyen genç manken yarışmada iddialı olduğunu ve derece almayı hedeflediğini söyledi. Aslen Adana’lı olup İşletme mezunu olan güzel manken, yarışmadan sonra hedefinin mankenlikte ilerlemek olduğunu belirtti.

Asil Çağıl Event Office kadrosunda bulunan Sibel Demiralp, Sema Şimşek’i kendisine örnek aldığını ve onun gibi bu mesleği uzun yıllar yapmak istediğini ifade etti.

11 kasım 2016 İstanbul’da yapılacak yarışmada milli kostümü modacı Sabiha Alakuşu imzalı. kostüm 2 ayda hazırlanmış. Tafta, ipek ve tamamen el işlemesi swarovski taşlar, kristaller ve 18 . yüzyıl Osmanlı motifleri işlenmiş elbise ile yarışacak olan güzelimiz dönem kıyafetlerini giymekten ayrı bir keyif aldığını dile getirdi. Yarışmaya iyi hazırlandığını dile getiren Sibel Demiralp, çok heyecanlı olduğunu ama bir o kadar da iddialı olduğunu söyledi.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonbahar 2019 Tommy Jeans Koleksiyonu

Sonbahar 2019 TOMMY JEANS koleksiyonu, işlevsellikle marka mirasının birlikte yorumlanmasından ilham alarak denim klasiklerini kural …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.