Anasayfa / GÜZELLİK / 3 EYLÜL’DE İZMİR’DE

3 EYLÜL’DE İZMİR’DE

 Victoria’s Secret Beauty & Accessories İzmir’de ilk mağazasını 3 Eylül tarihinde, Forum Bornova’da açıyor. Açılışa özel 450 TL ve üzeri alışverişe Victoria’s Secret Limitli Koleksiyon çanta ve sürpriz hediye fırsatlar sunuyor.

Victoria’s Secret’ın ikonik imzalı kokuları, vücut bakım ürünleri ve aksesuarları Forum Bornova’da İzmir’lilerle buluşuyor.

ÜRÜN YELPAZESİ

İzmir’in ilk Victoria’s Secret Beauty & Accessories konseptli mağazasında aralarında Victoria’s Secret Bombshell, Tease, Xo Victoria, Fantasies, Forever Sexy gibi iknonik ve ödüllü kokuların yer aldığı parfümlerle birlikte özel formüllü vücut bakım ve güzellik ürünleri, şık detaylarıyla dikkat çeken aksesuarlar ve seçkin bir külot koleksiyonu yer alıyor.

MAĞAZA TASARIMI

69 m2 alana yayılan mağaza, göz alıcı ve sofistike tasarımıyla ön plana çıkıyor. Etkileyici pembe – siyah bir cepheden giriş yapılan Victoria’s Secret mağazasında, meleklerin siyah-beyaz fotoğraflarının sergilendiği galeri, gizemli ve dramatik bir etki yaratıyor. Zemin kata konumlanan mağaza geniş ürün çeşitliliğiyle misafirlerine tam bir Victoria’s Secret tecrübesi yaşatacak.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

16-17 YAŞINDAN ÖNCE OLMAZ!

Burun ameliyatlarının sadece estetik nedenlerden yapılmadığını, doğumsal veya yaralanmaya bağlı bozuklukları düzeltmek veya soluk almadaki …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir