Anasayfa / EKO-MODA / ABDULLAH KİĞILI EXCLUSİVE CUT

ABDULLAH KİĞILI EXCLUSİVE CUT

 Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, erkek giyiminde bir ilki gerçekleştirerek palto tasarımlarında Thermo Eco Hydro Tech teknolojisiyle üretilen kaşmir kumaşlar kullanmaya başladı. Dünyanın en iyi kaşmir kumaş üreticisi Colombo ile çalışan markanın paltoları vücut ısısının her an aynı düzeyde tutulmasını sağlıyor, su geçirmez özelliğiyle şıklığı ve konforu doruğa çıkarıyor. Sezonun ruhuna ve en güncel trendlere göre şekillendirilmiş kaşmir ceketleri de, dirsek izi ve kırışıklık sorununu ortadan kaldırıyor; ipeksi dokuları ve şık görünümüyle hayranlık uyandırıyor.

Sabit mikro iklim özellikleri sunan bu kaşmir kumaşlar, vücudun ısısının hep aynı düzeyde kalmasını sağlıyor. Geleneksel kaşmire kıyasla mükemmel fitil yapısına sahip kumaşlar sayesinde paltolar aynı zamanda su geçirmez özellik kazanıyor ve en yüksek sızdırmazlık oranını garanti ediyor. Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, çoğunlukla spor kıyafetlerde kullanılan Thermo Eco Hydro Tech teknolojisini paltolarda da kullanarak, kaşmirin muhteşem şıklığına, yüksek performanslı kıyafetlerin konforunu da eklemiş oluyor.

Dirsek izi ve kırışıklık sorununu ortadan kaldıran kaşmir ceketler

Abdullah Kiğılı Exclusive Cut imzasını taşıyan kaşmir ceketler de erkeklerin kış tarzına özel bir dokunuş katıyor. Sezonun ruhuna ve en güncel trendlere göre şekillendirilmiş ceket modelleri, klasiklerin yanı sıra slim fit kesimlerle de sunuluyor. Dirsek izi ve kırışıklık sorununun ortadan kaldırıldığı kaşmir ceketler, ipeksi dokuları ve yumuşaklığıyla hayranlık uyandırıyor. Abdullah Kiğılı Exclusive Cut kaşmir ceketler, önemli bir iş toplantısı, özel bir akşam yemeği veya kişinin kendini şık hissetmek istediği anlarda ilk akla gelen tercih oluyor.

Abdullah Kiğılı Exclusive Cut hakkında
2006 yılından bu yana hizmet veren Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, Kiğılı’nın erkek giyimindeki 80 yıla yaklaşan tecrübesi ile seçkin tarzı buluşturuyor. Kişiye özel ölçü seçenekleri, organik liflerden sınırlı sayıda üretilen kaşmir ağırlıklı özel kumaşları ve terzi hassasiyeti sunan kusursuz işçiliğiyle Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, özgün ve şık bir stilin anahtarı oluyor. 8 şehirdeki 18 Abdullah Kiğılı mağazası ve abdullah.kigili.com adresinde müşterilerine hizmet veriyor

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.