Anasayfa / HAFTANIN MARKASI / ACHELYA ULUCHAY’DAN MODERN ÇAĞIN YANSIMALARI

ACHELYA ULUCHAY’DAN MODERN ÇAĞIN YANSIMALARI

 Achelya Uluchay, 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nunda Art Deco akımından esinlenerek, keskin çizgileri estetik kalıplarla birleştiriyor.

Futuristik fonksiyonel kalıplar ve minimal aksesuarlar Achelya Uluchay’ın 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonunun en dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor. Acelya Uluchay bu sezonda; kendi sınırlarını çizen özün kadınlara dokunuyor. Art Deco akımının etkileriyle öne çıkan geometrik formlar ve keskin çizgiler kadının göz alıcı silüetini estetik bir bakış açısıyla sergiliyor.

Koleksiyonda öne çıkan renkler arasında; safran sarısı, neon pembe, siyah- beyaz çizgiler yer alıyor. 48 parça mayo ve bikiniden oluşan koleksiyonda minimal aksesuarlar, geometrik detaylara eşlik ediyor. Koleksiyonda ayrıca 10 parça gündüzden geceye kullanılabilir tunikler, pareolar ve pantolonlar yer alıyor. Yenilikçi bir bakış açısıyla tasarlanan koleksiyonda her parça, bir diğer parça ile kombinlenme özelliğine sahip. Mix and Match ile kendi stilini yaratmak isteyen kadınların özgür ruhuna hitap eden koleksiyonda; dünya moda kentlerinin ürettiği yüksek kaliteli kumaşlar kullanıldı. Yenilikçi kumaşlar, ideal kadın silüetini yaratmak için yüksek performansa sahip.

 Markanın yaratıcısı Açhelya Uluçhay 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu için; ‘Muhteşem kalıp bir kadına kendisini yirmi dört saat iyi hissettirebilir. Açelya Uluçhay bu sezonda kadınlara eklektik bir tarzı minimal bir bakış açısıyla sunuyor. Sade bir bikinide bile kendini seksi hissetmek isteyen kadınlar için tasarladığım bu koleksiyonu iddasını her yerde koyan kadınlara ithaf ediyorum. Tasarımlarımı; iddialı, spesifik bir hikayeye dokunmayı seven kadınlarla özdeşleştirmeyi seviyorum.” diyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MODANİSA KIŞA HAZIR

Modanisa’da sonbahar – kış trendleri sarı, yeşil ve kahvenin tüm tonlarıyla karşımızda. Modanisa kadınları, sonbahar-kış …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.