Anasayfa / MAGAZİN / ÖZEL AŞK MEKTUPLARINI YAYINLIYOR

ÖZEL AŞK MEKTUPLARINI YAYINLIYOR

 2000’li yıllarda yaşadığı aşklarla magazin gündeminden düşmeyen işadamı Erdal Acar, sevgililerinin kendisine yazdıkları özel aşk mektuplarını yayınlayacak. Erdal Acar’ın anıları “Anlatılmaz Yaşanır” adıyla bir kitapta toplandı.

Gazeteci Tayyar Işıksaçan’ın kendi hayat hikayesini kaleme aldığı kitabını yazarken bir proje olarak ortaya çıkan Erdal Acar için yazar “Bir baktım ki kitap gibi bir adam girmiş arkadaş olarak hayatıma, kendi hayat hikayemi bırakıp Erdal Acar’ın hikayesini yazmaya karar verdim. Bu kitap bir dönemin ve bir adamın muhteşem hikayesidir” diyor.

Erdal Acar’ın doğumuyla başlayan, Beşiktaş ve Ortaköy sevdasıyla devam eden, gece hayatında fenomen oluşundan popüler ve ünlü kadınlarla yaşadığı aşklara kadar, ilk aşık oluşundan son evliliğinin bitmesine kadar, gece kulüplerinde sergilenen hızlı ve çapkın görüntüden gün ışıyınca 5000 kişinin patronluğuna dönüşen hayatın hikayesi var bu kitapta. Bir dönemin perde arkasına ışık tutacak bu kitapta yer alan kişiler bugünkü hayatları göz önüne alınarak rumuzlu olarak yazıldı.

Üç bölümden oluşan Erdal Acar, “Anlatılmaz Yaşanır” isimli kitabın ilk bölümü Acar’ın hayat hikayesinden, ikinci bölümü yazarın Erdal Acar ile geçirdiği zamanlarda şahit olduğu gerçek olaylardan ve son bölümde ise Erdal Acar’a yazılmış özel mektuplardan oluşmakta.

Erdal Acar ile anılan sevgililer arasında Ayşe Hatun Önal, Deniz Akkaya gibi ünlü isimler de bulunuyor

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu Halkın kalbine değen markaların ödüllendirildiği Türkiye Altın Marka Ödülleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.