Anasayfa / MANŞET / ADALET ! İNTİKAM ! TUTKU ! VE IVANA SERT

ADALET ! İNTİKAM ! TUTKU ! VE IVANA SERT

 Stil ikonu Ivana Sert’in tasarladığı “Adalet, intikam, kazanma hırsı, tutku, aşk, gibi hisleri daha iyi özümsemenizi sağlayacak Ivana Sert By La Princesa Jewelry koleksiyonu cesaretli ve iddialı parçalardan oluşuyor

40 parçalık mücevher koleksiyonu “Ivana Sert by La Princesa Jewelry” ejderha, yılan gibi sembollerle süslü fantastik dünyadan parçalardan oluşuyor. Duygulara dair tüm detayları içinde barındıran koleksiyon, aşk, ihtiras, kazanma arzusu, özgürlük ve sonsuzluk içgüdülerine dokunuyor.

Ivana Sert koleksiyonu şöyle tanımlıyor:”Ateş kraliçesi gibi hissettiğiniz bir gün ya da gece ejderha gözünüzü takın ve dışarı çıkın, göreceksiniz ateşin tutkusu size geçecek, geçtiğiniz yerlerde sembolik yangınlar çıkacak.”

Yılbaşı stilinize farklı bir dokunuş için adresiniz Ivana Sert by La Princesa Jewelry olmalı. Çünkü özel olarak hazırlanan koleksiyonda yer alan yüzük, kolye, bilezik gibi parçalarla lüksü aksesuarlarınıza yansıtıp, yeni yıl ışıltısını yakalayabilirsiniz.

Ivana Sert By La Princesa Jewelry koleksiyonu yılbaşına özel fiyatlarla satılıyor. Yüzük, kolye, bilezik fiyatları 600 TL ile 7 bin TL arasında değişiyor

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.