Anasayfa / MODA YOLU / BİR DE SEN TASARLA…

BİR DE SEN TASARLA…

Ev tekstili sektörün öncü markalarından TAÇ ile Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD) işbirliği ile bu yıl 14. kez düzenlenen  “Bir De Sen Tasarla Yarışması” sonuçlandı. Yarışmayı İrem Öğütçü kazandı.

14. TAÇ Bir De Sen Tasarla Yarışması”nda sonuçlar, 16 Mayıs tarihinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenen görkemli törenle açıklandı. Geleceğin tasarımcılarını ev tekstili sektörü ile buluşturmayı amaçlayan yarışmanın ödül töreni, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zorlu, Zorlu Tekstil Grubu Başkanı Vedat Aydın, Zorlu Holding ve Zorlu Tekstil Grubu Yöneticileri, Zorlu Ailesi üyeleri, akademisyenler ve üniversite öğrencilerinin yanı sıra çok sayıda davetlinin katlımı ile gerçekleştirildi.

Bu yıl “Zıtlıkların Uyumu” teması ile yarışan isimler arasından, birinci seçilen İrem Öğütcü ödülünü Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zorlu’nun elinden aldı. İkinci seçilen Alp Çağrı Korumaz Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Olgun Zorlu’nun ve üçüncülük ödülünün sahibi Gülseda Alaybeyoğlu ise Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Selen Zorlu Melik’in elinden aldılar.

Yarışmada ilk 3’e seçilen eser sahipleri, maddi ödüllerin yanı sıra, Maison&Objet Paris Fuarı’na Zorlu Tekstil Grubu’nun davetlisi olarak katılmaya da hak kazandı. Törende, 6 adet Mehmet Zorlu Vakfı Özel Bursu ve 4 bin TL değerindeki TETSİAD Özel Ödülü de sahiplerini buldu.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.