Anasayfa / EKO-MODA / MUDO YARI FİNALDE

MUDO YARI FİNALDE

Mudo, Türkiye’nin alanında en yüksek katılımla gerçekleşen ve gelenekselleşmiş ilk özel kadınlar futbol turnuvası olan Kızlar Sahada etkinliğinde üçüncü oldu ve yarı finale çıktı.

Mudo, bu yıl 3. kez katıldığı, ekip ruhunun öne çıktığı bu platformda Türkiye’nin önde gelen şirketleriyle yarıştı. Bu seneki Kızlar Sahada’da ise Mudo kadın futbol takımı, karşılaştığı Borusan Otomotiv’i 4-0 yenerek, kurumsal kategoride yarı finale çıkmaya hak kazandı. Mudo, “Kızlar Sahada” turnuvasının final maçında Eczacıbaşı’nı da 3-0 yenerek 3. oldu.

Kızlar Sahada 2016

Kızlar Sahada, ilk olarak kurumsal firmalarda çalışan kadınlara yönelik olarak başlatılmış bir futbol turnuvası. . Turnuva şimdiye kadar 2000 kadını futbol ile tanıştırdı. İTÜ Stadyumu’nde gerçekleşen etkinlik bu yılda Borusan, Eczacıbaşı , BP , Lidyana , Phizer , Mercedes-Benz , Amerikan Hastanesi , Prolink, P&G ve Vodafone gibi Türkiye’nin kurumsal firmalarını ağırlamaya devam ediyor. Etkinlik sosyal sorumluluk projesi kapsamında olduğu için ise, bilet satışından elde edilen gelir Açev ve İTÜ Vakfı’na bağışlanıyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DISNEY TASARIMLI GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.