Anasayfa / MODA YOLU / BOHO LOVES EM FOR KOTON BEACHWEAR

BOHO LOVES EM FOR KOTON BEACHWEAR

Koton, bu kez de moda dünyasının güçlü isimlerinden olan Elif Mısırlı ile yeni bir koleksiyona imza attı. Boho Loves EM for Koton Beachwear Koleksiyonu Eden Restaurant’ta gerçekleştirilen lansmanla tanıtıldı.

Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ve modacı Elif Mısırlı ev sahipliğinde gerçekleştirilen koleksiyon lansmanına Tuba Ünsal, Özge Ulusoy, Gül Gölge Saygı, Arzu Sabancı gibi isimler katıldı. Farklı ve iddialı bir plaj şıklığı sunan koleksiyon, davetlilerden büyük beğeni topladı.

Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz, “Koton olarak moda dünyasının önemli tasarımcıları ile iş ortaklığına giderek Koton müşterilerine özel koleksiyonlar çıkarmaya son derece önem veriyoruz. Bu sayede de müşterilerimizi ulaşılması zor olabilecek tasarımlarla buluşturuyoruz. Elif Mısırlı ile birlikte hazırladığımız Boho Loves EM for Koton Beachwear Koleksiyonu ile bugün burada yaza merhaba derken kendi stili ile varoluşunu gösteren kadınlara rahat ve konforlu bir plaj şıklığı vadediyoruz.” dedi.

Modacı Elif Mısırlı ise “Boho Loves EM for Koton Beachwear Koleksiyonu’nun benim kariyerimde çok önemli bir yeri var. Koton’un moda ve perakende alanında yıllara dayanan tecrübesinin yanı sıra müthiş bir sinerjiyle çalışarak bu koleksiyonu hayata geçirdik. Boho Loves EM for Koton Beachwear tasarımlarını hayatın içinde görmek için çok sabırsızlanıyorum.” dedi.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.