Anasayfa / EKO-MODA / BOYNER SPORTS MARK ANTALYA AVM’DE

BOYNER SPORTS MARK ANTALYA AVM’DE

Dünyaca ünlü aktif spor ve jean markalarının koleksiyonlarının yer aldığı Boyner Sports, şimdi de MarkAntalya AVM’de müşterileriyle buluşuyor. Boyner Sports Mark Antalya, en büyük üçüncü, Türkiye’deki ise dokuzuncu Boyner Sports mağazası.Antalya’da açılan ikinci Boyner Sports mağazası olan Boyner Sports MarkAntalya, 1000 m2’lik alanında kadın, erkek, çocuk aktif spor koleksiyonlarıyla hizmet verecek.

Profesyonel sporculardan, sporu yaşam biçimi haline getiren herkesin tüm ihtiyaçları, performansa yönelik özel ürünler ve yeni sezon koleksiyonları sportif giyimin en çok tercih edilen adresi Boyner Sports’da yer alıyor. Her mevsime ve stile uygun sneaker’lardan, ikonik spor ayakkabı modellerine, çanta, tayt ve tişörtlerden eşofman takımlarına, jean ve montlara uzanan ürünlere sahip dünya markalarıyla Boyner Sports MarkAntalya AVM ‘de sporseverlerle buluşuyor.
Şehrin en merkezi konumunda yer alan MarkAntalya AVM’de açılan Boyner Sports’da; Levi’s, Jack & Jones, Wrangler, Lee, Vintage by Jack & Jones, Mavi, Loft, Mustang, Lee Cooper gibi jean markaları ile Adidas, Nike, Reebok, Under Armour, Puma, Skechers, Hummel, New Balance, Roxy, Norfolk gibi aktif spor markalarının geniş koleksiyonları yer alıyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DISNEY TASARIMLI GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.