Anasayfa / MAGAZİN / CEM ADRİAN 13 NİSAN’DA MOİ SAHNESİ’NDE

CEM ADRİAN 13 NİSAN’DA MOİ SAHNESİ’NDE

 MOİ Sahne, 13 Nisan Çarşamba günü, farklı ses rengi, ‘bas’tan ‘soprano’ya uzanan 5 oktavlık ses aralığı, kendi besteleri ve söylediği her şarkıda fark yaratan yorumuyla, geniş bir hayran kitlesine sahip olan ‘tek kişilik koro’ Cem Adrian’ı ağırlayacak.

Saat 21.00’da başlayacak olan konserde Cem Adrian Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum’ adlı son albümünden ve en yer etmiş şarkılarından oluşan bir performans sergileyecek.

2005 yılında yayınladığı ‘Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım’ adlı ilk albümünden bugüne kadar bir performans sanatçısı olarak, Hayko Cepkin, Şebnem Ferah, Aylin Aslım ve Ayten Alpman gibi pek çok sanatçıyla albümlerinde düet, Hayal Kahvesi konserler dizisi başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinde verdiği konserler gibi ses getiren çalışmalar yaptı. 2008 yılında, sadece piyano kullanılarak hazırlanan Essentials / Seçkiler albümünün ilkini çıkaran Cem Adrian, 2014 yılında Şebnem Ferah ve Sagopa Kajmer ile düetlerinin bulunduğu, tüm şarkıların sözü ve müziğinin kendisine ait olduğu’ Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum’ adlı albümünü yayınladı. Bugüne kadar toplam 10 adet albüm çıkaran sanatçı, 2016’da ‘Seçkiler’ albüm serisinin ikincisini yayınladı.

 

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu Halkın kalbine değen markaların ödüllendirildiği Türkiye Altın Marka Ödülleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.