Anasayfa / FOTO GALERİ / GELİNLİKLERDE DERİN DEKOLTE MODASI

GELİNLİKLERDE DERİN DEKOLTE MODASI

Dünyaca ünlü gelinlik markalarının 2016 tasarımları  Vakko Wedding çatısı altında. Modern masallara ilham veren 2016 koleksiyonu altı ana temadan oluşuyor.

3 Boyutlu Çiçekler

Gelinliklerin vazgeçilmezi çiçekler, Monique Lhuillier, Vera Wang ve Naeem Khan gibi dünyaca ünlü birçok tasarımcının koleksiyonlarında üç boyutlu detaylarla zenginleşerek 2016’nın zarif gelinliklerine genç ve romantik bir hava katıyor.

İkinci ten: Dantel

Dantelin bedenle ve ruhla bütünleşen güçlü etkisi, tüllerin üzerine işlenen apliklerin yarattığı şeffaflık illüzyonuyla buluşuyor. Zamansızlığıyla gelinliklerde klasikleşmiş dantel, Zuhair Murad, Romona Keveza ve San Patrick gibi markaların koleksiyonlarında fark yaratan modellere imza atıyor.

Çıkarılabilir Etekler

Elbise değiştirmeden afterparty’e devam etmek isteyen gelinler için özel olarak tasarlanan çıkarılabilir etekler, kat kat tül ve dantel ile tamamlanan masalsı bir görünüm sunarken ilerleyen saatlerde eteğin çıkarılmasıyla ışıl ışıl bir gece elbisesine dönüşüyor. Her tasarımcının farklı bir yorumla kullandığı bu trend için Zuhair Murad gelinliğin devamı olarak işlemeli ve kabarık bir form seçerken, Monique Lhuillier ise dantel ve düz kesim bir gelinliği tülle tamamlıyor.

Cesur Dekolteler

Gelinliklerde son yıllarda sıkça görülen iddialı ve cesur dekolteler, 2016’da daha da derinleşerek sıra dışı bir asalete dönüşüyor.

Şeffaf Etekler

2016’da iç astarı kısa bırakan etekler, alışılmış uzun gelinliklere avangard ve daha genç bir hava katarak modern zamanın ihtişamıyla ışıldıyor. Şeffaf eteklerin oluşturduğu sofistike görünüm, Oscar de la Renta, Legends Romona Keveza ve Zuhair Murad gibi markalarda asil bir yorum kazanıyor.

Kat Kat Etekler

Geleneksel gelinliklerin imza görünümü kabarık etekler bu sezonda dantel ve tülün farklı şekiller verilerek kabartılmasıyla kat kat eteğe dönüşüyor. Klasik tarzın eğlenceli bir yoruma kavuştuğu bu gelinlikler 2016’da bohem bir duruş arzulayan gelinler için benzersiz bir görünüm sunuyor.

3000 TL’den başlayan fiyatlarla

Gelinlere hayallerindeki benzersiz görünümü sunan Vakko Wedding, geniş model ve marka seçkisini 3.000 TL’den başlayan fiyatlarla Vakko Wedding’in üstün hizmet kalitesi ve özel servisiyle buluşturuyor.

Ünlü gelinlik markaları exclusive olarak Vakko Wedding’de

Berta, Elie by Elie Saab, Inbal Dror, Jenny Packham, Marchesa, Monique Lhuillier, Naeem Khan, Oscar de la Renta, Reem Acra, Romona Keveza, Temperley Bridal, Vakko Wedding, Vera Wang, Zuhair Murad, Adrianna Papell, Allure Bridals, Bliss Monique Lhuillier, Fara Sposa, La Sposa, Legends Romona Keveza, Lusan Mandongus, Novia D’Art, St.Patrick, Tadashi, Theia White ve White One markaları exclusive olarak Vakko Wedding dünyasında yer alıyor.

 

2016 gelinlik modelleri

 

 

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ÇİÇEK AÇTI

Penti Çiçek Açtı! Penti, doğanın sanat eseri çiçekleri bu yaz da tasarımlarına taşıyor. Sezonun öne …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.