Anasayfa / MAGAZİN / CEMİYETİN FRANSIZ RÜYASI

CEMİYETİN FRANSIZ RÜYASI

Fransız moda markası Cacharel, Fransız Lisesi Sainte Pulchérie’nin 170. yılını kutladığı, eğitime de destek amaçlı balonun ana sponsorluğunu üstlendi.Kuruluş yıldönümü balosuna modayı ve toplumu destekleyen yaklaşık 500 davetli katıldı.
Okulun mezunlarının, öğretmenlerinin, iş, sanat ve cemiyet hayatının tanınmış simalarının katıldığı gece 50’ler balo konseptinde gerçekleşti. Gecede Ceyda Düvenci ve Serkan Altunorak’la çekilen bağış filminin ilk gösterimi yapıldı. Ayrıca oda müziği dinletisi, Boğaziçi Caz Korosu’nun performansı, bağış müzayedesi ve gece boyu süren keyifli dans müzikleri eşliğinde davetlilere Fransız Sarayı’nda unutulmaz anlar yaşatıldı. Cacharel, okul mezunlarını ünlü fotoğrafçı Tamer Yılmaz’ın gözü ve İlkbahar/Yaz 2016 koleksiyonu ürünleri ile bir araya getirdiği fotoğraflarını da gecede ilk kez sergiledi.

Balo sırasında bağış kampanyasını desteklemek amacı ile gerçekleştirilen müzayadede Cacharel’in 2000’li yılların başında hazırlanan koleksiyonlarındaki bir desenden ilham alınarak geceye özel tasarlanan ve Paris’den gelen “The New Vintage” adlı elbisesi ve özel bir smokini de açık arttırma ile yeni sahiplerini buldu.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu Halkın kalbine değen markaların ödüllendirildiği Türkiye Altın Marka Ödülleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.