Anasayfa / MAGAZİN / İREM DERİCİ YENİDEN GECELERDE

İREM DERİCİ YENİDEN GECELERDE

Selami Şahin ve İrem Derici ‘Yeniden Gazino Geceleri’Nde bir araya geliyor. 30 Nisan akşamı  Küçük Çiftlik Park’ta gerçekleşecek etkinlikte Selami Şahin ve İrem Derici birbirinden güzel şarkılarını seslendirecek.

Gazino kültürünün değişmez üçlüsü müzik, muhabbet ve mezenin en güzel hallerinin yaşatılacağı “Yeniden Gazino Geceleri”nin assolistliğini bu sene müzik kariyerindeki 50. yılını kutlayan, gazinoların efsane ismi Selami Şahin yapacak. Gecede Selami Şahin’e güçlü sesiyle son dönemin popüler isimlerinden İrem Derici eşlik edecek. Gecenin açılışını ise eski 45’likleri modernize ettiği repertuarıyla katılımcıları muhteşem eğlenceye hazırlayacak olan Anason Orkestrası yapacak.Gece boyunca gazino kültürünün en güzel şarkılarını seslendirecek ünlü sanatçıların performanslarına birbirinden lezzetli mezelerden oluşan menü ve hoş muhabbetler eşlik edecek. Gecenin tüm eğlencesi ve çarpıcı fotoğrafları sosyal medya üzerinden #yenidengazino hashtag’i ile paylaşılabilecek.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu Halkın kalbine değen markaların ödüllendirildiği Türkiye Altın Marka Ödülleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.