Anasayfa / MODA YOLU / DEFİLE İÇİN ÇOK SIRADIŞI BİR MEKAN SEÇTİLER

DEFİLE İÇİN ÇOK SIRADIŞI BİR MEKAN SEÇTİLER

 

  “Mc Adam’s Fabric” markasıyla 2009 yılında sektöre giriş yapan United İç ve Dış Ticaret AŞ,  yeni markası Ashley ile de lüks segmente girdi.

Ashley, Avcılar mağazası açılışında, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi. Şimdiye kadar hep büyük salonlarda izlemeye alıştığımız bir organizasyon ilk kez çatıya taşındı. Avcılar mağazasının açılış seremonisi içinde çatıda yapılan defileye iş, sosyete ve sanat camiasının ünlüleri büyük ilgi gösterdi. Türkiye’de bir ilkin gerçekleştirildiği Ashley açılışında Mc Adams Fabric kumaşlarıyla tasarlanan kıyafetlerle podyuma çıkan mankenlerle çatıda yapılan muhteşem defile izleyenleri oldukça memnun etti.

Sunuculuğunu başarılı sunucu Ece Pirim’in yaptığı ve koreografisini ünlü koreograf Asil Çağıl’ın yaptığı defilede Sema Şimşek, Ebru Ürün, Bilge Kara, Yağmur Ayaz, Zeliha Çal, Sanem Balcı, Açelya Kartal, Chantal Bruijn, Gamze Balım, Parıl Erdem, Seviye İkbal Tulgar, Maria Maksymenko gibi ünlü modeller defilede podyuma çıktı. Sıra dışı yapısı ile dikkat çeken defilede dilek ağacı kostümüyle podyuma çıkan Yağmur Ayaz izleyenlerden büyük alkış alırken, defilenin sonunda podyuma nazarlıklı gelinlikle çıkan Sema Şimşek’i izleyenler ’41 kere maşallah’ dediler. Kumaşlardan hazırlanan ince zevkin ürünü olan koleksiyon izleyenler tarafından büyük beğeni ile izlendi.

Bu büyük ve oldukça faklı organizasyonu izlemeye gelen Turgay Kıran, Sema Çelebi, modacı Mehmet Köymen, Deniz Murathanoğlu, modacı Perihan Akı, genç moda tasarımcısı Aylin Yılmaz, tiyatro oyuncusu Kayhan Yıldızoğlu, diş hekimi Tan Fırat Eyüboğlu gibi isimlerin gecede boy gösterdi.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.