Anasayfa / EKO-MODA / DENİZ, KUM,GÜNEŞ + MODACRUZ

DENİZ, KUM,GÜNEŞ + MODACRUZ

 Plaj modasının kalbi, Türkiye’nin en büyük moda odaklı pazaryeri platformu Modacruz’da atıyor. Yüzbinlerce modasever kadın yazın keyfini sadece deniz, kum ve güneşle değil, mobil telefonu ve bilgisayarının başında da çıkarıyor. Modacruz’da yazlık kıyafet ve aksesuarların satışları yaz aylarında, önceki döneme göre ortalama yüzde 30’luk artış gösterdi. Satışlarını en çok artıran parçalar sırasıyla plaj çantası, şort, terlik, sandalet ve güneş gözlüğü oldu.

Çim yeşili, yavruağzı ve akuamarin bu yılın trend renkleri

Modacruz kadınları yazın trendlerini de belirliyor. Yazlık parçalarda bu yılın renkleri beyaz ve mavi idi. Trend haline gelen renkler ise çim yeşili, yavruağzı, akuamarin ve lila oldu. Bu yaz, ince plaj elbiselerine de büyük rağbet var. Özellikle geçtiğimiz yıllara göre maxi elbiseler daha çok ilgi görüyor. Tiril tiril kumaşları ve hafifliği ile kadınların favorisi haline gelen bu elbiselerde, bu sezon her zamankinden daha sık gördüğümüz çiçek desenleri en çok tercih edilenler oluyor.

 Modacruz kadınları tasarruf ediyor, yazlıkları nakde çeviriyor

Siz de tatilini yaz sonunda ayarlayanlardansanız, önce Modacruz’a gelerek sezonda bulamadığınız veya gözünüze kestirip de bir türlü alamadığınız marka parçalara çok daha uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Eğer bu yıl için tatil defterini kapattıysanız da, beğenerek aldığınız ancak bir daha giymeyeceğinizi düşündüğünüz keyifli parçaları diğer Modacruz kadınlarıyla buluşturarak nakde çevirebilirsiniz.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DISNEY TASARIMLI GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.