Anasayfa / EKO-MODA / DÜNYANIN EN SEÇKİN TASARIM ÖDÜLÜ TUNA OFİS’İN

DÜNYANIN EN SEÇKİN TASARIM ÖDÜLÜ TUNA OFİS’İN

Tuna Ofis, dünyanın en seçkin tasarım ödüllerinden biri olarak kabul edilen German Design Awards’te 3 ödül birden aldı. Alman Tasarım Ödülleri‘nde  “Mükemmel Ürün Tasarımı” kategorisinde Dama oturma grubu, Origa kanepe ve Metis koleksiyonuyla 3 ödüle layık görüldü.

Tuna Ofis Tasarım Bölüm Başkanı Ozan Tığlıoğlu’nun imzasını taşıyan Dama oturma grubu için ödül jürisi, iletişime teşvik eden, samimi ve rahat yorumunu yaptı. Dama, Tuna Ofis’in bekleme salonları için tasarladığı rengarenk ve özgün bir tasarım. Dama, Tuna Ofis’in en beğenilen ve en çok satılan ürünleri arasında yer alıyor.

İlhamını Japon kağıt katlama sanatı origamiden alan Origa’da German Design Awards’te ödül kazanan bir başka Ozan Tığlıoğlu tasarımı. Origa, geometrik tasarımı ve heykelsi formuyla jürinin övgüsünü kazandı.

Tasarım çalışmalarını Milano’daki stüdyosundan yürüten Sezgin Aksu’nun tasarladığı Metis, karakteristik tasarımıyla ödül jürisinin büyük beğenisini topladı. Jüri, yalınlığı ve ihtişamı bir arada barındıran Metis’i heyecan verici, endüstriyel ama zarif bir tasarım olarak nitelendirdi.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

3 YIL SONRA EVE DÖNÜYOR

Moda sektörünün çok yakından takip ettiği ‘modest fashion’daki en son global trendler ve yenilikler, 20 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.