Anasayfa / MODA YOLU / GÖRDÜĞÜNÜZÜ HEMEN GİDİP ALIN

GÖRDÜĞÜNÜZÜ HEMEN GİDİP ALIN

Dice Kayek’in ilkbahar-yaz hazır giyim koleksiyonu, tanıtımı ile eşzamanlı olarak satışa sunuldu. Dice Kayek’in “See it now buy it now – Gördüğünüzü hemen gidin alın” doğrultusunda moda severlerle buluşturduğu 2016 ilkbahar-yaz hazır giyim koleksiyonu İstanbul’da Zorlu Center Beymen’in vitrininde yerini aldı.

Dice Kayek, Mercedes- Benz Fashion Week Istanbul’un ilk gününde 2016 ilkbahar-yaz hazır giyim koleksiyonunu ödüllü Marie Schuller’in yönetmenliğini yaptığı “Jokes” filmi ile Zorlu Center MBFWI alanında tanıttı. Filmde, Dice Kayek’in yaklaşık 85 parçadan oluşan koleksiyonundan 10 siluet moda severlere sunuldu.

 

“See it now buy it now – Gördüğünüzü hemen gidip alın”

Moda haftası kapsamında düzenlenen etkinlikte Dice Kayek’in 2014 yılı sonbahar-kış koleksiyonunun tanıtımı için hazırlanan “Blue” (Mavi), 2015 yılı sonbahar- kış Couture koleksiyonu için hazırlanan “White” (Beyaz) ve 2016 yılı ilkbahar-yaz koleksiyonunu anlatan “Jokes” (Eğlenceli hikayeler) filmleri gösterildi. Gösterimler öncesi Dice Kayek tasarımcıları Ayşe Ege, Ece Ege ve yönetmen Marie Schuller’in katılımıyla moda-sinema ilişkisi ile geleneksel moda takvimlerini altüst eden “see it now buy it now – gördüğünüzü hemen gidip alın” yaklaşımı hakkında kısa bir söyleşi düzenlendi.

 

Tanıtımı ile eşzamanlı olarak satışı sunulan koleksiyon Beymen Zorlu Center’ın vitrininde yerini aldı. Harvey Nichols İstanbul ve Ankara mağazalarında da satışa sunulan koleksiyon ürünleri ayrıca Galeries Lafayette (Paris), Isetan (Tokyo), Saks Fifth Avenue (New York), Galleria (Seul), Harvey Nichols (Hong Kong ve Riyad), luisaviaroma gibi dünya çapında yaklaşık 110 farklı satış noktasında moda severleri bekliyor.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.