Anasayfa / GÜZELLİK / EKSTRA BAKIM & EKSTRA DOLGUN GÖRÜNEN DUDAKLAR

EKSTRA BAKIM & EKSTRA DOLGUN GÖRÜNEN DUDAKLAR

Dudaklarda besleyiciliğin ötesine geçen bu süper ikili, dolgunlaştırıcı etkileriyle dudaklarınızda ekstra bakım yapmaya geldiler! Yeni Extra Plump Lip Serum,Extra Lip Tint Dudak Balmları gibi dudaklara ekstra bakım sağlar.İyileştirici etkisi ile 24 saate kadar dudaklara nem kazandırır. Bu mükemmel ikili ır, belirginleştirir ve ışıltılı bitiş sağlar.

EXTRA LIP TINT

Extra Lip Tint, bir dudak balmının çok ötesinde. Besleyici, iyileştirici ve nem veren özelliğiyle, şimdi sınırlı sayıda, 3 yeni rengiyle karşınızda. Bu favori dudak balmı, zeytinyağı, jojoba yağı, avokado yağı da dahil olmak üzere altı güçlü botanik yağın birleşiminden oluşuyor ve bu sayede dudakları ekstra nemlendirerek bakım sağlıyor.

DUDAKLARINIZIN HAK ETTİĞİ BAKIM

Kalıcı nem için dudakları gözle görülür şekilde pürüzsüzleştirir ve dolgunlaştırır. İnce, kuru çizgilerin görünümünü azaltır. Doğal dudak tonunu şeffaf renkle belirginleştirir. Şimdi daha fazla bakım, dolgun bir görünüm ve göz alıcı renk için YENİ Extra Plump Lip Serum ile birlikte deneyin.

EXTRA PLUMP LIP SERUM

Extra Plump Lip Serum, Extra Lip Tint’in yeni güçlü partneri olmaya geldi. Bitkisel yağlar ve hyaluronik asit dahil nemlendirici bileşenlerin bir karışımı olan YENİ Extra Plump Lip Serum ile dudakları pürüzsüzleştirmek, belirginleştirmek ve dolgunlaştırmak artık çok kolay. Bir miktar renk ve parlaklık için ise Extra Lip Tint ile birlikte uygulayın ve dudaklarınıza mükemmel bir bakım sunun.

Hakkında nilüfer

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s® İlkbahar/Yaz 2022 Ayakkabı ve Aksesuarları Koleksiyonlar

Levi’s® İlkbahar/Yaz 2022 Ayakkabı ve Aksesuarları Koleksiyonları Rahat bir Stil Sunuyor

Konfor, kullanılabilirlik ve stilin kusursuz dengesini yakalamak söz konusuysa doğru ayakkabı ve aksesuarı bulmak şart. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.