Anasayfa / GÜZELLİK / ELBİSENİZ SADE VE TEK DEKOLTE VARSA

ELBİSENİZ SADE VE TEK DEKOLTE VARSA

 Amway Güzellik Danışmanı Sibel Semerci’den genç kızlara makyaj tüyoları. Semerci’ye göre genç kızlar makyaj yaparken mutlaka elbiselerindeki detaylarla birlikte karar vermeleri gerekiyor. Semerci parlak taşlı, dekolte elbise giyen kızların koyu göz farı ve koyu rujlardan uzak durmaları gerektiğini belirtirken, sade ve tek dekolte detaylı abiyelerde ise kedi gözü makyajını tavsiye ediyor.

Kızlar için mezuniyet gecesi oldukça farklı bir anlam taşığını belirten Sibel Semerci, hem çekici, hem de güzel mezuniyet makyajı için şu önerilerde bulundu. ‘‘Makyajın en önemli unsuru gözlerdir. Gözlerinize astar far ( açık renk, bej, krem, soft altın) uygulaması yaparak eyeliner ile tamamlayabilir, kirpiklerinize yoğunluk vererek sade ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu noktada Artistry Signature Color Eyeliner mutlaka elinizin altında bulunmalı. Allığınızı ise yine elbisenize ve kullanacağınız rujun rengine uyumlu seçmeyi unutmayın. Soğuk renkleri soğuk renk allıklarla, sıcak renkleri sıcak renk allıklarla kombinleyebilirsiniz. Rujunuzu da dudak ten renginize yakın renklerden seçip, aynı tonlarda bir parlatıcı ile gecenin ışıklarını yansıtacak şekilde hareketlendirebilirsiniz. Ayrıca makyajınızda son dokunuş olan higlighter uygulamasını asla unutmayın”.

ELBİSENİZ SADE VE TEK DEKOLTE VARSA
Amway Güzellik Danışmanı Sibel Semerciye göre elbisesi sade ve tek dekolte detaylı genç kızların işi biraz daha eğlenceli. Çünkü makyajlarında istedikleri renk şovlarını yapabilirler. Sibel Semerci’nin bu durumda göz makyajı tavsiyesi ise kedi gözü makyajı.Özellikle elbisenin tonlarına uygun ışıltılı bir far ve siyah göz kalemi ile çarpıcı bir kedi gözü makyajı genç kızlara delici bir bakış kazandırıyor. Semerci “ Siyah göz kaleminizi kullanacağınız far üzerinde kirpik diplerinizden başlayarak uygulama yapın. Ardından bir fırça yardımıyla kaleminizi ve farınızı birbirine uyumlu şekilde karıştırın. Maskaranız ile kirpiklerinizi yoğun bir uygulama ile kuvvetlendirin. Artistry’nin Signature Eyes Volume Maskarası kedi gözü makyajı için en uygun ürünler arasında yer alıyor. Allığınızı ise göz farınızın sıcak ve soğuk renk tonlarına göre uyumlu kullanın.” önerisinde bulundu.

ARTISTRY EXACT FIT Kapatıcı: 95.30 TL
Sıkılaştırıcı Pürüzsüzleştirici Fondöten ARTISTRY YOUTH XTEND: 164.80 TL
ARTISTRY EXACT FIT™ Transparan Sıkıştırılmış Pudra: 76.00 TL
Uzun Süre Kalıcı Sıvı Eyeliner – “Siyah” ARTISTRY SIGNATURE COLOR: 89.00 TL
Işıklı Dudak Parlatıcısı ARTISTRY SIGNATURE COLOR “Raspberry Kiss”: 69.30 TL
Uzun Süre Kalıcı Göz Kalemi – “Siyah” ARTISTRY SIGNATURE COLOR: 89.00 TL
Allık ARTISTRY SIGNATURE COLOR “Soft Rose”: 64.30 TL
Ruj ARTISTRY SIGNATURE COLOR “Primrose”: 86.00 TL
Volume Maskara – “Siyah” ARTISTRY SIGNATURE EYES:77.10 TL

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.